Spor
  • 7.7.2020 14:33

Biliç Muriç'e Adaya çağırdı

Bilic’ten Vedat Muriç’e sürpriz telefon

İngiltere Championship ekiplerinden West Bromwich’i çalıştıran Bilic, Vedat Muriç’i telefonla aradı. Hırvat hocanın golcü yıldıza, “Seni Ada’ya bekliyorum” dediği ortaya çıktı.

Vedat Muriç yeni sezonda Ada'da forma giyebilir. Bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran İngiltere Championship ekiplerinden West Bromwich'in hocası Slaven Biliç, Fenerbahçe'nin golcü yıldızı Vedat Muriç'i gözüne kestirdi. Hırvat hocanın Kosovalı golcüyü telefonla aradığı ortaya çıktı.

Sen çok iyi bir futbolcusun

 Bilic'in Vedat Muriç'e, "Sen çok iyi bir golcüsün ve seni uzun zamandan beri izliyorum. Yeni sezonda West Bromwich'te oynamanı çok istiyorum. Burada yıldızın parlar" dediği öğrenildi.

Yeter ki kulübümle anlaşın

 Vedat Muriç'in de Biliç'e, "Sizinle çalışmak bana da büyük mutluluk verir. Siz kulübümle anlaşın yeter. Ben İngiltere'de oynamayı seve seve kabul ederim" cevabını verdiği belirlendi.

Görüşmeler olumlu ilerliyor

 Bu gelişmenin ardından İngiliz kulübünün Fenerbahçe'ye resmi teklif yaptığı gelen bilgiler arasında. Görüşmelerin olumlu yönde ilerlediği ve şimdilik bir pürüz olmadığı öne sürüldü.

 

İLGİLİ HABERLER