Asayiş
  • 26.2.2015 22:25

Bindikleri otomobil bulunan 2 arkadaş sır oldu

Edinilen bilgiye göre Çukorva ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesi'ndeki bir markette çalışan Mehmet Somuncu (27), 23 Şubat akşamı annesi Nurgül Somuncu'ya "Arkadaşımla buluşacağım, gece onda kalacağım" diyerek yeni kıyafetlerini giyip evden çıktı. Sabah 09.00'da işyerinde olması gereken Somuncu, markete gitmeyince arkadaşları evi arayarak Somuncu'nun işe gelmediğini söyledi. Bunun üzerine aile Somuncu'nun telefonunu aradı ancak ulaşamadı.

Baba Fuat Somuncu, birlikte gezmeye gittiği arkadaşı Müslüm Saçan'ın ailesine ulaşıp haber almak istedi. Müslüm Saçan'ın (28) da aynı eve gelmediğini öğrendi. Bunun üzerine aile polise başvurdu. Polis ekipleri yaptıkları çalışmada 4 gün sonra gençlerin bindiği Saçan'a ait otomobili park edilmiş halde Beyazevleri Mahallesi'nde buldu. 01 AAR 15 plakalı otomobilde polis inceleme başlattı.

"OĞLUM NE YAPTIYSAN GERİ DÖN"
Oğlu kaybolduğundan beri gözüne uyku girmediğini anlatan anne Somuncu, "Oğlum ne olur evine dön. Sen ne yaptıysan biziz kabulümüzsün. Senin bizim ciğerimsin neden böyle yapıyorsun. O hiç böyle bir şey yapmazdın. Şimdi nerede ne yapıyorsun ne olur evine dön. Biz ailece burada perişan olduk" diye konuştu.
Baba Somuncu ise oğlu kaybolduğundan bu yana her yerde aradıklarını ama bir türlü bulamadıklarını belirterek, "Bittik tükendik çok üzüntülüyüz" dedi. 

FATİH KEÇE

 

İLGİLİ HABERLER