Asayiş
  • 16.5.2019 10:25

Boşanma aşamasındaki eşini vurdu sonra intihar etti

Samsun'da yeni evli Gökhan ve Ayşenur Erçin çiftinin evinden gelen silah sesleri üzerine yakınları daireye koştu. Genç çifti kanlar içinde bulan yakınları polis ve sağlık ekipleri çağırdı. Polis, olay yerinde yaptığı incelemede kocanın eşini vurduktan sonra aynı tabancayla intihar ettiğini belirledi. Genç çiftin yaşadıkları problemler nedeniyle boşanma aşamasında olduğu olduğu öğrenildi

 Samsun'da bir koca boşanma aşamasında olduğu karısını vurarak öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi Hilal Sokak'ta meydana geldi. İHA'nın haberine göre, yeni evli olup aile problemleri yaşadıkları öğrenilen Gökhan Erçin (31) ile eşi Ayşenur Erçin'in (30) boşanma aşamasında oldukları öğrenildi. Saat 06.45'te silah sesleri üzerine çiftin bulunduğu daireye gelen yakınları, genç çifti kanlar içinde buldu.

Olay polise ve sağlık ekiplerine haber verildi. 112 Acil Sağlık ekipleri çiftin olay yerinde öldüğünü belirledi. Polisin yaptığı ilk incelemelere göre, koca Gökhan Erçin'in önce karısı Ayşenur Erçin'i vurduğu, daha sonra da aynı silahla kendisini başından vurarak intihar ettiği ifade edildi.

 

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER