Medya
  • 29.3.2019 23:06

Buket Aydın fena faka bastı

Buket Aydın'a şok! Kanal D Ana Haber öyle bir trollendi ki...

Buket Aydın’ın sunduğu Kanal D Ana Haber uydurma bir gün olan "Dünya Tembeller Günü" ile trollendi.

Ünlü radyocu Zeki Kayahan tarafından radyo programında ortaya atılan “Dünya Tembeller Günü"nü sosyal medyada görerek gerçek sanan Buket Aydın ve ekibi bu durumun haberini yaptı.

Kanal D Ana Haber’in görüntüleri Twitter adresinden paylaşan Zeki Kayahan ise “Zaman zaman DünyaXGünü diye bir günü #matrax ta belirleyip eğleniyoruz. tt olunca konu artık herkesin oluyor. Dün uydurduğumuz #DünyaTembellerGünü nü ciddiye alıp kutlayan @KanalD ve @buketaydin a teşekkürler. Haber lazım olursa buradayız, tembellik etmeyin araştırın ama” diye yazdı.

Buket Aydın'ın, Kayahan’ın bu tweetine “Ben onu sizinle ‘uydurma’ bir gün değil sonuçta böyle bir gün var anlamında paylaştım. Tarih konusuna gelirsek demek ki bizimkiler daha yeni fark etmişler tembeller gününe geç kutlanmak yakışır”diyerek yanıt vermesi ise dikkat çekti.

Zeki Kayahan da Aydın’ın bu yanıtına, “Uydurma bir gün maalesef. Kolombiya özelinde bir gün. 28 Mart Dünya Tembeller günü diye bir gün yok. Olsa keşke... Sizin adınıza da sevineceğim” ifadeleriyle karşılık verdi.

İLGİLİ HABERLER