Yaşam
  • 29.4.2007 02:23

BURÇLARA GÖRE AŞK FANTAZİLERİ!..

Her erkek yatakta ayrı bir maceradır. Hepsi kişilikleri ve davranışlarıyla kafa karıştıracak kadar anlaşılmaz olsalar da burçlarından kurtulamazlar. Hangi burcun erkeği nasıl sevişir. Yatakta ne ister, ne yapar hiç merak ettiniz mi?

Koç

Karşınızda gözlerini kısmış size doğru gelen gözü kara bir avcı var. Peki bu av-avcı oyununda sizin rolünü ne? Eğer bu enerjik ve kışkırtıcı anı hep yaşamak istiyorsanız, bir bukalemun olmaktan başka çareniz yok. Koçların gücü ve çıldırtan enerjisiyle başa çıkmak hiç kolay değildir. O andaki tutkusu ve isteği sizi aldatmasın, bir koç erkeği her zaman yenilik ve farklılık peşindedir. Uslu bir bukalemun olun ve değişin; bir gün masum çocuk olun, bir gün vamp bir dişi. Yatakta yaratacağınız dalgalanmalardan sonrasını onun eşsiz heyecanına bırakın.

İnsanı serseme çeviren hızı sizi ürkütmesin, koçlar seksi ışık hızıyla yaşamayı sever. Siz de bu acelenin keyfini çıkarın ve hiç merak etmeyin, o sizin için üstüne düşeni yapacaktır.

Romantizm mi? Hayır. Böyle şeylerle oyalanmak manasızdır. Hoş sözler ve dokunuşlar şehvet için kurulmuş tuzaklardan başka bir şey değildir onun için. Güzel kelimelerinizi şehir içi küçük seyahatlere saklayın, size hükmetsin, bu esaretten göğe yükselen kuşlar gibi kurtulabilirsiniz.

Onun cesaretini körükleyecek heyecan ve enerjiye sahip değilseniz, yandınız. O asla uyumaz, uyuyor numarası yapar, vahşi bir şekilde uyandırmasını bekler gizemli eşinden.

Benmerkezci yapısından zevk almak ona teslim olmaktan geçer. Ele geçirdiğini sandığı kale, haz eşiğinizin en üstü olmalı. İpleri onun eline verin ve ellerini tutun, eğer isterseniz o ipler birazdan size dönebilir.

Boğa

Güvende misiniz? Size güvenebilir mi? O güvende olmak ister, sevişirken bile! Anaçlığınız onun cinsel performansını artıracak kadar hassas mı? Boğa erkeğini uçuran etmen çoğalma içgüdüsüdür. Biraz güç, biraz güven ve biraz ihtiras onu harekete geçirmeye yeter. Şehvetli kadını oynamanıza hiç gerek yok. Hayatınızdaki yegane erkek olduğunu biliyorsa kimse onu tutamaz. Sadakat düşkünü boğaları kışkırtan şeyin bu teklik duygusu olduğunu unutmayın. Onu kıvama getirmek kadınsı yeteneklerinizin masum dokunuşlarıyla mümkün. Ama ölçüyü kaçırmayın ki ürkmesin. Kendisini arzuladığınızdan ve tutkularınızın eşitliğinden emin olmalı.

Yeni bir şey denemek isterseniz onu ikna etmek için bir hayli şefkat göstermeniz gerekecek. Duyarlı olduğu kadar sınırları da vardır cinsellikte. Sizi mutlu görmek için elinden geleni yapar.

İş boğa erkeklerini doğru şekilde uyarmaktır sonrasını dert etmeyin muhteşem olacak.

İkizler

Yatağınızdaki maskeli kahramanı bir düşünün. Farklı, farklı, çılgın ama hep aynı maskeyi takan erkekler. Her biri farklı bir arzuyla silkeliyor sizi. Bir ikizler erkeği tam anlamıyla budur. Bir erkek, ama aynı zamanda bin erkek. Bu kural yatakta da değişmez. Onun değişken zevklerine ayak uydurmak için onun kadar macera ve fantezi düşkünü olmanız gerekecektir. Fantezi dünyası okyanuslar kadar geniş olan ikizler erkeği çılgınca arayışlar peşindedir. Plajda şezlong altında lüks bir gece kulübünün tuvaletinde, arabanın arkasında, her yerde onunla beraber olmaya hazırlamalısınız kendinizi. Tabii bunları yaparken hanımefendiliği de elden bırakmamalısınız. Zeka ve asalet ikizler erkeğinin başını döndüren tahrik unsurlarının başında gelir.

Partnerinizi kendinize odaklamalısınız. Konsantrasyonu dağıldığı anda gider. Ne korkunç! Aşk hayatındaki maymun iştahlılığı bir işi yaparken de siz konusudur. Ellerini iyi kullanan hatta onlarla mucize yaratan ikizler erkeğinin güdülerini harekete geçiren şey meraktır. Onun merakını körükleyen gizemli bir kadınsanız ömür boyu dizlerinizin dibinden ayrılmaz, kara kutunuzu onun erişemeyeceği bir yere koyun.

Yengeç

Yengeç erkeğinin sekse giden yolu midesinden geçer. İyi yemek yapan, anne kalbine sahip, merhametli bir dişiyseniz o sizindir. Onu etkilemek için huzurlu evinizin manzara gören masasında şık bir akşam yemeği yeterli. Bu harika yemeğin sonunda ilk adımı ondan beklerseniz, tek yapacağınız şey birlikte bulaşık yıkamak olur. O susacaktır, arzularını cımbızla almanız gerekir. Ona istekli ve korumacı olduğunuzu gösterin.

Yengecin yatak düşleri insanı sarhoş edecek kadar çalkantılıdır. Uyanık bir partner değilseniz, bu düşlerden haberiniz olmaz. Mesela eve getirdiği dev bir çöp bidonunun içinde sevişmek isteyebilir bunu anlayacak bir kadın olmalısınız. Alay edilmekten hiç hoşlanmaz.

Yengeç erkeğinin en güvenilir özelliği zekalarıdır. Hiçbir şeyi unutmazlar.

Şu an onun yatağındaysanız sevilen bir kadınsınızdır. Bu burcun erkeği aşık olduğu kadınla birlikte olmayı tercih eder. Yatağa girdiği an boynunu bükmüş bir kedi olsa da göndereceğiniz işaretlerle vahşi bir aslana dönüşebilir.

Yengeçler evlerini ve yataklarını severler bu nedenle fantezilerinizi onun alışkın olduğu yere göre ayarlayın.

Aslan

Aşkın tüm inceliklerini kullanan bir adam sizinkisi. Aslan tepeden tırnağa arzu karmaşasıdır. Tek bir gülümseyiş bile içlerindeki sıcaklığı ortaya çıkarabilir. Yataktayken adeta tanrılaşırlar, kendilerinden başka mutlak güç istemezler. Ona hükmetmeye çalışmak, soğuk ve yalnız bir yatak demektir. O ne kadar tanrıyı oynuyorsa siz de o kadar kulu oynamalısınız ki şahane bir beden uyumu çıksın ortaya. Korkulacak hiçbir şey yok bu pembe iktidarın ucunda sizin mutluluğunuz var!

Partneriniz için çok önemlisiniz çünkü sizi seçmiştir. Bu seçim sizin özel biri olmanız için yeterlidir. Açık sözlülüğü ile sizi rahatlatır. Tekliğinden emin olduğunda aniden yaramaz bir çocuğa dönüşür. Sizinle istediğiniz her oyunu oynar.

Başak

Tıka basa duygu dolu bir erkek. Duyguları o kadar yönlendirir ki onu haz eşiğinin altında yaşamaya razıdır. Romantizminin yolu şehvetli seksin kıyısından bile geçmez. Başakların mükemmeliyetçilik anlayışı cinsellikle aralarına sıkı bir duvar örmüştür. Her şeyi didik didik edip sorgularken ne kaçırdıklarını göremeyebilirler. Bu durumda siz devreye girecek ve başak erkeğinin hayatını cehenneme çeviren detayların aslında nasıl bir nimet olduğunu göreceksiniz. Başkalarının göremeyeceği küçük bir detay onu ateşleyebilir.

Mavi ojeler, çizgili çoraplar, kol üzerindeki minik sarı tüyler, ensedeki benler; bütün bu minik detayların bir erkeğin nefesini keseceğini düşünür müydünüz?

Leopar desenli çizmelerden, siyah dantelli külotlardan çok, göz temasına ve düşünsel alışverişe önem verirler. Başak erkeği düşünsel güçle tahrik olur. Bu durumda bol bol kitap okumanız, siyasetten spora geniş bir yelpazede fikir sahibi olmanız gerekir.

Bir başak erkeği ile yataktaki maceralarınızın sınırları alt noktası, üst noktası, maksimumu ve minimum zevk aralığı bellidir. Yeni oyunlar, maceralar beklemeyin.

Her erkek yatakta ayrı bir maceradır. Hepsi kişilikleri ve davranışlarıyla kafa karıştıracak kadar anlaşılmaz olsalar da burçlarından kurtulamazlar. Hangi burcun erkeği nasıl sevişir. Yatakta ne ister, ne yapar hiç merak ettiniz mi?

Terazi

Kendine aşık bir erkeğin dikkatini çekmeyi becerirseniz bir terazi erkeği için doğru kadınsınız. Kendilerine hayranlıklarıyla da yetinmezler, egolarını doyurmak için daldan dala konar, her adresten benliklerine iyi gelecek birkaç macera ve birkaç sözle dönerler. Beğenilme içgüdüsü çoğu ilişkisini yerle bir eder. Terazi erkeği güzel sever.

Seviştiği mekan seviştiği kadın kadar çarpıcı ve baş döndürücü olmalı. İpek çarşaflar, mumları her zaman hazırda tutmalısınız. Terazi erkeği dengeyi cinsellikte de arar. Dokunduğunuz kadar dokunur, öptüğünüz kadar öper. Bu özelliğinden faydalanıp ortamı alevlendiren siz olabilirsiniz. Onunla ilişkinizi canlı tutmak istiyorsanız asla tekdüzeleşmemelisiniz. Monoton bir cinsel hayat telefon defterini karıştırması için yeterli bir sebeptir.

Hızlı ve vahşi sevişmelerden uzak durur. Her şeyin tadını çıkara çıkara sevişmekten hoşlanır.

Akrep

İşi en kolay kadın sizsiniz. Beş dakika içinde Pink tadında şuh bir dilbere dönüşebiliyorsanız ne ala. Geri kalan her şeyi ona bırakın. Akrep erkeği için seks ekmek, su gibidir. Her zaman hazırdır, iştahlıdır. Güzel çirkin kadın ayrımı yoktur. Akrepler cinsel hoşluğunu karşısındaki ayartmak için sonuna kadar kullanır. Akrep erkeğinin seks konusunda acelesi vardır.

Hiçbir tabu yoluna çıkamaz, yaşamak istediği her ne varsa bunu rahatlıkla dile getirir. Fantezi düşkünü bir kadınsanız yaşadınız. Nerede duracakları, nereye dokunacakları konusunda ustadır. Sizi kendileri gibi önemserler.

Ne kadar ateşli olurlarsa olsunlar partnerlerinin de adım atmasını beklerler. Tek başlarına mutlu değillerdir. Bu burcun erkeğinin en büyük handikabı aşık olduğu kadına karşı tutuk olmalarıdır.

Yay

Dengenizi alt üst edecek bir erkek... Pelerininizi takın ve süper kadın olun. Onun esrarengiz dokunuşları sizi yerkürenin en güzel kadını olduğunuza ikna edecek kadar güçlü ve ateşlidir. Onun yatağında bir kraliçesiniz, ebedisiniz, muhteşemsiniz ve vazgeçilmezsiniz. Ama o vazgeçebilir de. Dünyadaki bütün kadınları kraliçe yapabilecek potansiyeli vardır. Her kadında bir tat bulur. Seksi deneysel kılan bir anlayışı vardır.

Bir gün ansızın size Uzakdoğulu bir kadınla yaşadıklarını anlatırsa şaşırmayın bunu onun tipik doğasına verin. Her an neşeli olan yay erkeği aslında hayatının kadınını aramaktadır. Ona istediği özgürlüğü verecek seksi ve pozitif kadın olabilir misiniz?

Yay erkekleri cinselliği gözü kara bir macera gibi yaşamaya meraklıdır. Tehlikeli oyunlara odaklanırlar.

Erkeklerin fantezileri burçlarında saklı olduğuna göre bakalım bu burçların erkekleri nelerden hoşlanıyor.

Oğlak

Ona lazım olan bir çift kanat ve hafızasını geçici olarak kaybetmesini sağlayacak bir alet. Ayakları yere basan oğlak erkekleri için durum yatakta da değişmez. Sıkmak ve sıkılmak için yaratılmış bir halleri vardır. Hep meşguldür. Arada bir onu dürtmeniz pozisyon değiştirmeniz onu kendine getirecektir.

Bir buzdolabı ile berabersiniz farkında mısınız? İsterseniz Sharon Stone olun bu buzdolabı fişini çekmez. Yataktaki bu uzaklığın çözümünü ancak zamana bırakabilirsiniz. Oğlaklar tanıdıkça ısınır. Seks yaparken keşfe çıkarlar ve küçük engellerden de hoşlanmazlar. Kolay kolay tatmin olmazlar. Kendi doyumu için sizin de bir şeyler yapmanızı beklerler.

Hükmetmeye bayılırlar. Bir oğlak erkeği için elleri kolları bağlı bir aşk kölesi olursanız değmeyin libidosuna.

Kova

Seks shop’lardan çıkmayan utangaç çocuklara benzetebiliriz onları. Evinizin uygun yerlerini bu tür seks objeleri ile donatırsanız onu eve bağlamanız kolay olur.

Kova erkeği sevgilinizle yeteri kadar dost musunuz? Onu ateşleyen dostluktur çünkü. Kendisini anlayan kadınlara ilgi duyar. Çok fazla sekse düşkün değildir, porno dergiler ve erotik filmlerle idare edebilir.

Kovalar özgürdür, tek eşli yalamakta zorlanırlar. Kadınlarda zekaya önem verirler. Gizemli ve karmaşık kadınlara bayılırlar. Şaşırtılmak inanılmaz derecede tahrik eder onları.

Kovalar yatakta eşitlikten yanadır. Hareket ve dokunuşlarını sizden gelen elektriğe göre yönlendirirler.

Balık

Öpmesi, koklaması, ısırması, her şeyi duygu yüklüdür balıkların. Bir balıkla birlikte olduktan sonra vücudunuzdaki duygu zerreciklerini hissettiniz mi? Sevişmek bir duygu değişimidir onların için. Kışkırtıcı, yumuşacık bir yaklaşımları vardır. İnce noktaları parmağıyla koymuş gibi bulurlar. Balık erkeğini yatağa götüren şey duygulardır. Ancak sadakatte zorlanırlar.

Kokulu mumlar, tütsüler, şarap balık erkeği için ideal seks ortamını oluşturan küçük şeylerdir. Balık erkeği sevişirken partnerinin vücudunu görmek ister. Paylaştığı bedeni görerek dokunmak ister. Kadınların yatakta güçlü ve yönetici olmasını arzular. Hayalperest balıklar tam anlamıyla birer fantezi makinesidir. Kırmızı ojeli, uzun tırnaklı ayaklar müthiş bir ödüldür onlar için.

İLGİLİ HABERLER