Spor
  • 29.3.2020 12:12

Buse Terim'in bu paylaşımına tepki yağdı

Koronavirüs tedavisi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in sosyal medya üzerinden ürün reklamı yapması büyük tepki çekti.

Yeni tip koronavirüs nedeniyle tedavi gören Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar tepki topladı.

Çin'in Wuhan kentinden yayılan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, Türkiye'ye de sıçradıktan sonra, 108 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden oldu. Koronavirüse yakalananlardan biri de Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim oldu.

Terim'in koronavirüse yakalanması başta futbol dünyası olmak üzere tüm Türkiye'yi üzerken, hastanede tedavi altında olan Terim'in kızı Buse Terim'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar tepki topladı.

23 Mart Pazartesi gününden bu yana özel bir hastanede koronavirüs tedavisi gören babasının sağlık durumunu açıklayan Buse Terim, daha sonrasında ise sosyal medya hesabından kendi alışveriş sitesinin reklamını yaptı. Sosyal medya kullanıcıları da bu paylaşım sonrası Terim'e sert eleştiriler yöneltti. Twitter kullanıcıları "Millet can derdinde Buse Terim reklam peşinde" sözleriyle Buse Terim'i eleştirdi.

İLGİLİ HABERLER