Medya
  • 7.10.2020 23:42

Can Dündar'ın tüm al varlığına el konuldu

MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada, mahkeme tarafından sanık Can Dündar'ın menkul ve gayrimenkul mal varlıklarına ile banka hesaplarına el konulmasına karar verildi.

Can Dündar'ın Evi de Mercek Altında! - Bodrum'un Lider Haber Merkezi...

Can Dündar'ın Bodrum’daki malikanesi ve Çengelköy’de bulunan villası böyle görüntülendi.

Can Dündar'ın el konulma kararı verilen Çengelköy'deki evi görüntülendi -  #EvdeKalTürkiye

MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara Cumhuriyet Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde yer verdiği gerekçesiyle çarptırıldığı 5 yıl 10 ay hapis cezası Yargıtay'ca bozulan Can Dündar'ın yargılandığı davada, 15 günlük sürede mahkemeye gelmediği için kaçak sayılmasına karar verildi.

Can Dündar'ın el konulma kararı verilen Çengelköy'deki evi görüntülendi -  #EvdeKalTürkiye

Mahkeme, Can Dündar'ın Ankara Çankaya'daki iki bağımsız bölümüne, Muğla Bodrum'da bulunan bir taşınmazına ve Üsküdar Çengelköy'de bulunan bir taşınmazına el konulması kararı verdi.

Can Dündar'ın villası kaçak çıktı

Ayrıca Dündar'ın banka hesaplarının tespitinin yapılacağı, tespit edilen vadeli veya vadesiz hesaplarına el konulacağı belirtildi.

EL KONULMA KARARI VERİLEN BODRUM'DAKİ MALİKANESİ VE ÇENGELKÖY'DEKİ VİLLASI GÖRÜNTÜLENDİ!

Öte yandan, Can Dündar'ın Bodrum'da bulunan ve mahkeme tarafından el konulma kararı verilen malikanesi ile Üsküdar Çengelköy'de bulunan villası drone ile havadan görüntülendi. Dündar'ın Bodrum'da daha öncesinde orman arazisi üzerini işgal ederek havuz ve bahçe yaptırdığı ve kaçak olarak eklentiler yaptığı evinin kilitli olduğu gözlendi.

İLGİLİ HABERLER