Gündem
  • 16.6.2019 09:09

Canan Kaftancıoğlu elden ele dolaşan türbanlı fotoğrafına ne dedi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, başörtüsü montajlanarak dolaşıma sokulan fotoğrafı ile ilgili açıklama yaptı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Fotomontajla şahsımı başörtülü yaparak beni aşağılayacaklarını sananlar başörtülü kadınları aşağılıyorlar aslında. Ve siyasi rant uğruna hiçbir kadını aşağılamaya hakkınız yok.Kadınların özgür iradesiyle karar verecekleri her şekle, her renge saygı duymak zorundasınız. Yakışmış:)" yazdı.

[Haber görseli]

 

Fotomontajla şahsımı başörtülü yaparak beni aşağılayacaklarını sananlar başörtülü kadınları aşağılıyorlar aslında. Ve siyasi rant uğruna hiçbir kadını aşağılamaya hakkınız yok.Kadınların özgür iradesiyle karar verecekleri her şekle,her renge saygı duymak zorundasınız. Yakışmış:)

 
FOTOĞRAFIN ASLI TESETTÜR GİYİMDE
 
[Haber görseli]

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Bu alçakların yol arkadaşı kim TSK nın itibarını fotoshoplarla düşüren siyasileri kaset komplosu ile koltuklarından eden alçaklar Allah cezalarını verecek FETÖ cülerin yattığı yerlerde onlara da mitil tahsis edilecek her şey güzel olacak.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER