Gündem
  • 12.3.2020 09:46

Canan karatay'ı dinleyen Hollandalılar kelle-paça çarbası içmeye başladı

Hollandalılar Koronavirüs korkusundan hayatta ağzına sokmadıkları kelle-paça çarbası içmeye başladı..

Hollandalılar Canan Karatay'ın koronavirüs tavsiyesini uygulamaya başladı

Hollanda'nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı Erik Weststrate, koronavirüse yönelik aldıkları tedbirleri sosyal medya hesabından paylaştı. Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği'nin Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Canan Karatay’ın 'koronavirüse karşı kelle paça çorbası için’ tavsiyesini dinlemesi dikkat çekti.

Hollanda'nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı koronavirüs ile ilgili aldıkları tedbirleri Twitter hesabından paylaştı. Büyükelçi Yardımcısı paylaşımında "Önlemlerimizi aldık: Artık tokalaşmıyoruz, dezenfektanlar, selpaklar, ve kelle paça" ifadelerini kullandı.

Koronavirüsün hemen hemen tün dünya ülkelerinde görülmesinin ardından kurumların ve vatandaşların hastalığa karşı aldığı tedbirler de artıyor.

Sosyal medyada dikkat çeken bir tedbir de Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği'nden geldi.

Sağlıklı beslenme konusunda verdiği ilginç tavsiyelerle gündem olan Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Canan Karatay’ın 'koronavirüse karşı kelle paça çorbası için’ tavsiyesini dinleyen Hollanda Büyükelçiliği çalışanlarına kelle paça çorbası dağıttı.

Hollanda’nın Ankara Büyükelçi Yardımcısı Erik Weststrate, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Hollanda Büyükelçiliği olarak #koronavirusu önlemlerimizi aldık: artık tokalaşmıyoruz, dezenfektanlar, selpaklar, ve kelle paça” ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER