Spor
  • 2.3.2021 16:44

Caner Erkin krizi büyüyor...

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut'un tercihi doğrultusunda Trabzonspor maçı kadrosuna alınmayan Caner Erkin'in hafta sonuna kadar takımdan ayrı çalışmasına karar verildi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de geçtiğimiz hafta patlak veren Caner Erkin krizi sürüyor.

Deplasmanda 1-0 kazanılan kritik Trabzonspor mücadelesinde teknik direktör Erol Bulut'un kararı doğrultusunda kadroya alınmayan deneyimli sol bek hakkında yeni karar verildi.

Caner Erkin, teknik heyetin yeni kararı kapsamında hafta sonuna kadar takımdan ayrı özel program dahilinde çalışacak.

ANTALYASPOR VE KONYASPOR MAÇLARINDA YOK

Bu hafta takımdan ayrı çalışacak olan Caner Erkin, Antalyaspor ve Konyaspor maçlarında da forma giymeyecek.

CANER ERKİN KRİZİNDE NELER YAŞANDI?

Hürriyet muhabiri Süleyman Arat, Göztepe mağlubiyetinin ardından Fenerbahçe'de Trabzon'a götürülmeyen Caner Erkin ve Erol Bulut arasında sezon başından bu yana yaşananları anlatmıştı. İşte Süleyman Arat'ın kaleminden Caner Erkin vukuatları...

YEDEK KULÜBESİNDEN NEFRET EDER

Futbolla yakın ilişkili olan herkes Caner Erkin’in yedek kulübesinden nefret ettiğini bilir. Bu durum geçmiş yıllarda da, Beşiktaş’ta oynadığında da böyleydi bugünde böyle. Onu Şenol Güneş oyundan aldığında da kulübeye atarlanır, el kol hareketleri yapardı, Erol Bulut’a da yapıyor. Caner aynı Caner... 7’sinde neyse 70’inde de o...

EMRE BELÖZOĞLU’NA SORU

Milli takım arasında Lefter Küçükandonyadis tesislerinde oynanan F. Karagümrük hazırlık maçından önce basınla sohbet toplantısı yapan Emre Belözoğlu’na gazeteciler sanki olacakları bilir gibi isim zikretmeden ‘Takımda ki bazı kıdemli oyuncuları kadroda tutmanın zorluğunu’ sorunca Belözoğlu, ‘Caner’i soruyorsunuz. Caner bu camiayı çok seviyor ve bu renklere sevdalı. Biz de onu hem seviyoruz hem de ondan takımı ağabey olacak verim almak istiyoruz. Ama sorduğunuz sorudaki gibi sorunlar yaşamaz, yaşanırsa düzeltiriz, ama olmuyorsa Fenerbahçe her şeyin önünde gelir, gereği yapılır’ demişti.

İLK SERT HAREKET BEŞİKTAŞ MAÇINDA

Beşiktaş maçında yedek kulübesine çekilen Caner Erkin, 37. dakikada Diego Perotti’nin sakatlanmasıyla apar topar oyuna alınmıştı. Ama Fenerbahçe mağlup, Caner sinirliydi.

'NE VAR BE YİNE NE VAR'

İkinci yarıda korner kullanırken yakın kulübeden Erol Bulut’un taktik veren sesi duyuldu. Caner bu sese kafasını hiç çevirmedi ‘Ne var be yine ne var’ diye sonu argo biten bir yanıt verdi. Ardından kullandığı kornerde topu istediği yere atamayınca yine öfkelendi, bu sefer de topa, şansına saydırdı... Belli ki Caner’in tadı kaçmış, ilk geldiği haftalardaki mutluluğu uçmuştu. Gergindi çok agresifti.

TOPA BİLE KÜFÜR ETTİĞİNİ ÇOK DEFA DUYDUK

Bu tavrı her maçta artarak sürdü. Tribünlerde taraftar olmadığı için artık her şeyi duyuyor, net biçimde anlıyorduk. Tabii ki Caner’in de hakemlere tavırlarını, zaman zaman rakibe, arkadaşlarına hatta kötü bir vuruş sonrası topa bile küfür ettiğini çok defa duyduk.

İKİNCİ TAVIR BAŞAKŞEHİR MAÇINDA

Beşiktaş maçında net olmayan sadece sahada olan bizlerin duyabildiği hatta Erol Bulut’un bile eminim ‘Acaba bana mı dedi’ biçiminde yorumladığı tavır Başakşehir maçında netleşti.

İLGİLİ HABERLER