Spor
  • 29.4.2016 16:22

Caner İtalya'da sağlık kontrolünden geçti

Fenerbahçe ile Caner Erkin arasındaki buzlar henüz erimezken, İtalya'dan müthiş bir iddia geldi. Çizme'nin önde gelen spor gazetelerinden olan La Gazetta Dello Sport, solak yıldızın isminin sürekli anıldığı İnter için sağlık kontrolünden geçtiğini yazdı.

6 HAFTA ÖNCE

Haberde verilen detaylarda, Caner'in 6 hafta önce gizlice İtalya'ya giderek, İnter'in sağlık ekibinin de tanıklık ettiği detaylı medikal testlere tabi tutulduğu ifade edildi. Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto Mancini'nin çalıştırdığı İtalyan ekibinin, Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Caner Erkin'in çok yakından ilgilendiği bir süredir İtalyan basınında yer alıyordu.

DERBİ ÖNCESİ KADRO DIŞI KALDI

Hatırlanacağı üzere, Fenerbahçe'nin 13 Nisan'da Galatasaray ile oynayacağı derbi öncesi Caner Erkin teknik direktör Vitor Pereira'ya yönelik hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılmıştı.

Milli futbolcu o günden bu yana tek başına çalışmalarını sürdürüyor. Son kontratında 2 sezonluk imza atan atan Caner'in, Fenerbahçe ile olan sözleşmesi mayıs 2016 sonunda sona eriyor.

İLGİLİ HABERLER