Ekonomi
  • 29.7.2009 02:12

CEPTE İNTERNETİ YÜZDE 50 UCUZ KULLANMAK İÇİN...

Avea’dan sonra Turkcell de telefondan görüntülü konuşma imkanı sağlayan 3G tarifesini açıkladı.
Buna göre1 GB’lik paket 29 liradan başlayacak. Mobil TV tarifesi ise aylık 4.95 TL...

Turkcell, 3G tarifleri ve hizmetlerini sunmak için dün bir tanıtım toplantısı düzenledi. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv konuşmasına 3G ile yeni bir dönemin kapısının açıldığını söyleyerek başladı.

Ciliv sözlerini şöyle sürdürdü: “Dünyada 100 ülkede kullanılan bu teknolojiden Türk halkı mahrum kalamazdı. Bunun için de 2009’da 2.1 milyar TL yatırım yaptık. Yeni bir dönem başlıyor artık. Biz buna Turkcell'li yaşam dedik. Burada sunulacak hizmetlerle hem bireysel yaşam hem de iş hayatı değişecek."

KAZAN KAZAN DÖNEMİ

 Ciliv, 3G ile internete her yerden, her zaman hızlı bir şekilde ulaşılacağını ifade ederek, ''Cebinizdeki telefonunuzdan köyde, yaylada artık çok hızlı bir şekilde internete ulaşabiliyor olacaksınız'' dedi. Müşteri için bu teknolojide çok ciddi bir kazan-kazan olduğunu belirten Ciliv, müşterilerinin, birim/ fiyat olarak eskisine göre neredeyse yarı fiyatına internete ulaşacaklarını ifade etti.

15 GÜNDE 1 MİLYON BAŞVURU

 Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu 15 gün içinde 1 milyon abonenin başvurduğunu belirtti. Develioğlu "Vınn adını verdiğimiz modemlerimizle hızlı mobil internet PC'lerde de olacak” dedi.

İLGİLİ HABERLER