Gündem
  • 16.2.2020 23:52

CHP Adalar belediye Başkanı'nın metres skandalı

CHP'li Erdem Gül'ün metres skandalı Twitter gündeminde!

CHP’li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ün kayınbabası Hüseyin Işık’ın damadıyla ilgili açıkladığı metres skandalı, sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da açılan #CHP’deMetresSkandalı başlığı altında binlerce yorum yapan kullanıcılar, her fırsatta kadın hakları edebiyatı yapan CHP’lilere ve CHP’li Gül’e tepki gösterdi.

Erdem Gül’ ile ilgili görsel sonucu

Cumhuriyet Gazetesi Ankara temsilciliği yaptığı dönemde, FETÖ’nün MİT TIR’larına kurduğu kumpasın görüntülerini kirli ilişkileriyle temin ederek, Can Dündar ile birlikte manşete taşıyan CHP’li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül ile ilgili skandal bir iddia gündeme geldi.

Erdem Gül’ ile ilgili görsel sonucu

Gül’ün kayınbabası Hüseyin Işık, damadıyla ilgili şoke eden açıklamalarda bulundu.Sosyal medya hesabından gündeme bomba gibi düşen bir paylaşımda bulunan kayınbaba Işık, damadı Gül'ün eşini aldattığını açıkladı.

Erdem Gül’ ile ilgili görsel sonucu

Işık’ın damadıyla ilgili, "Belediye görevlerini başarmış sıra metresle gönül eğlendirmeye gelmiş. İşte başkanınızın yaptığı bu…" ifadesini kullanması, sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Hüseyin Işık erdem gül ile ilgili görsel sonucu

Twitter’da gündem olan paylaşım için açılan başlık altında binlerce yorum yapan kullanıcılar, CHP’li Gül’e tepki gösterdi.

Casusluk suçlamasıyla tutuklanmıştı

CHP’li Erdem Gül, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi olduğu dönemde, "devletin güvenliği veya iç veya dış siyasal yararları bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri, siyasal veya askeri casusluk maksadıyla temin etmek", "devletin güvenliği veya iç veya dış siyasal yararları bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri casusluk maksadıyla açıklamak" ve ''silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etmek" suçlarından tutuklanmıştı.

 

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Napan dayı Chp zihniyet i bozuk

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER