Gündem
  • 26.3.2019 09:56

CHP'li Vekilden şok çıkış: Kurallar ihlal edilmek içindir

Nazilli'de seçim çalışmalarını sürdüren CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, seçim anketine ilişkin açıklama yapmak isteyince yanında bulunan partililer kendisine uyarıda bulundu. Uyarıya rağmen konuşmasını sürdüren Bülbül, "Arkadaşlar ben milletvekiliyim, milletvekili olarak ben şunu söylemek istiyorum, avukatım aynı zamanda hukukçuyum yasak diye bir şey olabilir ama kurallar ihlal edilmek için konulmuştur." diye konuştu

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Millet İttifakı'nın Nazilli Belediye Başkan adayı Kürşat Engin Özcan ile birlikte Sevindikli Mahallesinde seçim çalışmasına katıldı.

Burada mahalle kahvesine oturan ve vatandaşlarla sohbet eden Bülbül, Aydın'ın bitki ve toprağının kirlendiğini savunarak, kentin tarımına jeotermalin etkisi konusunda mecliste araştırma önergesi verdiğini, fakat bunun AK Parti'li milletvekilleri tarafından reddedildiğini ifade etti.

CHP'li Bülbül, seçim anketine ilişkin açıklama yapmak isteyince yanında bulunan partililer kendisine uyarıda bulundu. Uyarıya rağmen konuşmasını sürdüren Bülbül, "Arkadaşlar ben milletvekiliyim, milletvekili olarak ben şunu söylemek istiyorum, avukatım aynı zamanda hukukçuyum yasak diye bir şey olabilir ama kurallar ihlal edilmek için konulmuştur." diye konuştu.

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    İdare kırmızı ışıkta geçmek yasak diye bir şey koyabilir ama parası olan bile bile kırmızıdan geçer parasını da paşa paşa öder hukuki karşılığı cezasını da çeker onun tercihidir diyor, adam haklı kim kırmızı ışıkta bile bile geçmiyor ki Soylu fitne fesatla uğraşmasın kırmızı ışıkta geçenlerden tahsil edilen cezayı kamuoyuna duyursun.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER