Gündem
  • 5.3.2020 16:22

CHP'liler askerimizle çatışırken yakalanan teröristin cenazesinde

CHP'nin artık ele gelir yanı kalmadı.. Kılıçdaroğlu Askerlerimizin savaştığı ESAD'a toz kondurmazken, CHP'liler de Mehmetçik ile çatışmasırasında yakalanan teröristin cenazesine katıldı..

CHP terörist cenazesinde...

Terör sevici CHP yine bildiğini yaptı

CHP terörist cenazesinde

Türk askeriyle girdiği çatışmada sağ olarak ele geçirilen terörist, cezaevinde intihar etti. Teröristin cenazesine, CHP İstanbul yöneticileri katıldı. 2012 yılında Tunceli'nin Ovacık ilçesinde yapılan terör operasyonunda yakalanan terörist Aysel Koç'a, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

Sincan Cezaevi'nde hükümlü bulunan Koç, dün kendini asarak intihar etti.

CHP VE HDP TÖRENE KATILDI

Terörist için Gazi Cemevi'nde düzenlenen cenaze törenine, HDP İstanbul Milletvekili Dilşat Cambaz ve CHP İstanbul il ve ilçe yöneticileri de katıldı.

CHP'Lİ SİYASETÇİLERİN ARKA ÇIKTIĞI PKK'LI VE DHKP-C'Lİ TERÖRİSTLER

Suriye'de Mehmetçik tarafından etkisiz hale getirilen terörist Ceren Güneş'in CHP'li Veli Ağbaba tarafından TBMM'de sokulduğu ortaya çıktı. Kamuoyunda büyük yankı uyandıran skandal CHP'de ilk değil. DHKP-C'li Umut Güney, PYD'li Aziz Güler, DHKP-C'li Elif Sultan Kalsen, DHKP-C'li Berna Yılmaz, DHKP-C'li Mualla Zincir, DHKP-C'li Eylem Yücel ve PYD'li Özge Aydın CHP'li vekillerle ilişkisi ortaya çıkan teröristlerden bazıları.

CHP'NİN İL BAŞKANI SEÇTİĞİ KAFTANCIOĞLU, 'PYD BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR' DİYEMİYOR!

CHP İstanbul İl Başkanı olduktan sonra, attığı skandal tweetlerle gündeme gelen Canan Kaftancıoğlu, dün katıldığı bir televizyon programında 'PYD terör örgütü müdür?' sorusuna bir türlü terör örgütüdür diyemedi.

CHP terörist cenazesinde

PKK MEDYASI DUYURDU

CHP'nin cenazede yer almasını, terör örgütü PKK'nın yayın organı ANF duyurdu.

CHP terörist cenazesinde

ENSONHABER

İLGİLİ HABERLER