Asayiş
  • 21.10.2020 01:05

Cinci, büyü bozma bahanesiyle önce karısına sonra adama tecavüz etti

Yeni bir 'cinci' rezaleti: Önce karısına, sonra kocasına tecavüz etti.Kocaeli'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Cinci vakalarının artış gösterdiği son dönemlerde yeni bir rezalet ortaya çıktı.

Kocaeli Kartepe ilçesinde kendini cinci hoca olarak tanıtan bir şahıs, bir kadına tecavüz etti. Eşinin anlattıkları üzerine cinci hocanın yanına giden kocasının da aynı şahıs tarafından tecavüze uğradığı öne sürüldü. İşte cinci hoca olayıyla ilgili son detaylar...

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde 'cinci hoca' adı altında önce bir kadının ırzına geçen şahıs, ertesi gün oraya gelen kadının kocasına da tecavüz etti.

BÜYÜ BOZDURMAK İÇİN GİTTİ, TECAVÜZE UĞRADI

Seskocaeli sitesinde yer alan bir haber doğrultusunda Kartepe'de kendini cinci hoca olarak tanıtan bir adam, kendisine büyü bozdurmak için gelen kadına tecavüz etti. Kadına büyüyü bozmak için birlikte olmaları gerektiğini söyleyen şahıs, burada kadına tecavüz etti. Kadın daha sonra evine döndüğünde yaşadıklarını kocasına anlattı. Ertesi gün kocası da cinci hocanın yanına gitti.

KOCASINA DA TECAVÜZ ETTİ

Mağdur kadın, kocasına tecavüze uğradığını anlattı. Ertesi gün kocası, cinci hocanın yanına gitti ancak buradaki şahıs, aynı kaderi adama da reva gördü. Cinci hoca, adamda da büyü olduğunu ve bunu bozmak için birlikte olmaları gerektiğini söyleyerek adama da tecavüz etti.

Yaşanan olaylar ağızları açık bıraktı. Tecavüze uğrayan karı-koca, sabahın erken saatlerinde emniyete giderek sözde cinci hocadan şikayetçi olduklarını belirttiler.

İLGİLİ HABERLER