Dünya
  • 13.10.2020 00:40

Cinnet getiren genç dehşet saçtı: 4 ölü, 3 yaralı

Rusya'nın Bor köyünde 18 yaşındaki bir genç cinnet getirdi. 18 yaşındaki Daniil Monakhov, tartıştığı büyükannesini pompalı tüfekle öldürdü. Ardından köydeki otobüs durağına giden genç, otobüs durağında otobüs bekleyen kişilere rastgele ateş açtı. Durakta bekleyen 3 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de yaralandı.

Rusya'nın Nijni Novgorod şehrine bağlı Bor köyünde yaşayan 18 yaşındaki Daniil Monakhov, cinnet getirerek adeta etrafına dehşet saçtı. Monakhov, evde büyükannesiyle tartıştı.

POMPALI TÜFEKLE BÜYÜKANNESİNİ ÖLDÜRDÜ

Tartışma bir anda büyüdü ve kavgaya dönüştü. Sinir krizi geçiren 18 yaşındaki Daniil Monakhov, yaşlı kadını pompalı tüfekle öldürdü.

OTOBÜS DURAĞINDA BEKLEYEN 3 KİŞİ ÖLDÜ, 3 KİŞİ DE YARALANDI

Ardından yanına aldığı 50 mermi ile dışarıya çıkan Monakhov, köydeki otobüs durağında bekleyen kişilere rastgele ateş açtı. Monakhov'un açtığı ateş sonucu durakta bekleyen 3 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edilirken, yaralılar hastaneye kaldırıldı.

18 YAŞINDAKİ GENÇ ARANIYOR

Monakhov ise olayın ardından kayıplara karıştı. Saldırgan gencin yakalanması için polis geniş çaplı operasyon başlattı. Bölgedeki tüm yollar kapatılırken, arama timleri kuruldu. Monakhov'u arama çalışmaları devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER