Asayiş
  • 12.10.2021 13:46

Cinsel ilişki iddiasıyla gündem olan Dürdane’nin kocasını kim öldürdü?

Müge Anlı o tarlayı gösterdi: Cinsel ilişki iddiasıyla gündem olan Dürdane’nin kocasını…Müge Anlı'da cinsel ilişki iddiasıyla gündem olan Dürdane Kut'un eşi Mustafa Kut, tarlada katledilmişti. Müge Anlı, sır cinayetin işlendiği tarlayı bugün ekranlara getirdi. 'Dürdane'nin kocasını kim öldürdü' sorusu henüz yanıt bulmazken; İddiaların odağındaki Sezer ile Ersin ise yine birbirine girdi. İşte sır cinayetteki son dakika gelişmeleri.

 Müge Anlı ile Tatlı Sert'te gündem olan Mustafa Kut cinayeti hala çözülemedi. Korkunç olay bundan üç yıl önce Balıkesir'de gerçekleşti.

MÜGE ANLI CİNAYETİN İŞLENDİĞİ TARLAYI GÖSTERDİ

İddialara göre 50 yaşındaki çiftçi Mustafa Kut, tarlasında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce sırtından vurularak katledildi.Talihsiz adamın eşi Dürdane Hanım ise Müge Anlı'dan yardım istedi.

DÜRDANE'NİN KOCASINI KİM ÖLDÜRDÜ?

Canlı yayına katılan Dürdane Kut, kendisine 'Civelek Dürdanem' diye mektup yazan Ramazan Şahin'den şüphelendiğini söyledi.Ramazan Şahin ise Dürdane Kut ile aşk yaşadığı iddia edilen Ersin Çetinkaya'yı suçladı.

'MUSTAFAYI, SEZER ÖLDÜRDÜ'

Ersin Çetinkaya ise dünkü yayında, "Mustafa'yı Sezer Kaya öldürdü. Suçu bana attı. Benim yanıma gelip, 'Çok pişmanım Biliyor musun ben Mustafa'yı nasıl öldürdüm' dedi" şeklinde konuştu.Bugünkü canlı yayında ise bir kez daha ortalık karıştı. Sezer ile Ersin yeniden birbirlerini suçladı.

Başarılı gazeteci Müge Anlı ise sorduğu sorularla olayı aydınlatmaya çalıştı.Müge Anlı, daha sonra çiftçi Mustafa'nın öldürüldüğü tarlayı gösterdi. O anlar canlı yayına böyle yansıdı. İşte yaşananlar:Müge Anlı canlı yayın izle: 12 Ekim 2021 Salı atv izle! Müge Anlı'da cinayet şüphelilerinden art arda şok açıklamalar

 

 

İLGİLİ HABERLER