Gündem
  • 20.9.2019 21:46

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pazar günü Teknofest'te olacağım

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) öncülüğünde ülkenin önemli kurum, firma ve markalarının destekleri ile Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) tüm hızıyla devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda " #MilliTeknolojiHamlesi'nin en yeni örneklerinin sergilendiği, geleceğin Türkiye'si için hayalleri olan gençlerimizin ilham kaynağı Teknofest'te olacağım'' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Eylül 2019 Pazar günü TEKNOFEST'e katılacağını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Yarın Milli Teknoloji Hamlesi'nin en yeni örneklerinin sergilendiği, geleceğin Türkiye'si için hayalleri olan gençlerimizin ilham kaynağı Teknofest'te olacağım.

Büyük Türkiye heyecanını yüreğinde taşıyan tüm vatandaşlarımızı Atatürk Havalimanı'na bekliyorum."

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    Mitinglere adam taşımak için araç almışlar artık onlar yok bedava otobüsler metrolar yok .!

  • - CUMHUR

    Eskiden belediyelerin ve şirketlerin araçları vardı reis çağırınca hepsi birlikte toplantı yerlerine bedava giderdi; şimdi devir değişti çünkü anti israfçı İmamoğlu var; kalabalık kitleyi artık Belediye araçları hariç bakanlıkların kurumların arac ları ile taşıyacaklar bakanlarda orada olacak bu israftır.

  • - CUMHUR

    C Başkanlığını AKP Genel Başkanlığını bırakıp bir günlük tacir olup damadın iha'larını pazarlayacak nede olsa miras hukukundan dolayı damadın parasının yarısı kızının ve kendisinin olacak.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER