Gündem
  • 21.9.2019 23:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli pikap aracı kullandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST’te BMC tarafından üretilen yerli pikap aracı inceleyerek şoför koltuğuna geçti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde (TEKNOFEST) ilk kez sergilenen BMC'nin yerli pikap aracı inceledi. Yetkililerden araca dair bilgiler alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra ise direksiyon koltuğuna geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli pikap aracı kullandı ile ilgili görsel sonucu

Araca Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte binen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve firma yetkilileri de seyir halindeyken araca dair bilgiler aktardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli pikap aracı kullandı ile ilgili görsel sonucu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yoğun ilgi gösteren vatandaşları ise araçtan selamladı.

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    Seni çekemeyenler yırtınıyorlar

  • - CUMHUR

    Başkan Erdoğan Türkiye seni seviyor. Türkiye, Mansuriya anlaşmasını 2011’de imzaladı. 2011, ABD ile Türkiye’nin karşı karşıya gelmeye başladığı yıl. Ankara’daki patlamalar, Ergenekon ve Balyoz davalarının zirve yapması, Fenerbahçe’ye operasyonu, MİT’e operasyonlarun perde arkasında Türkiye’nin Mansuriya anlaşmasıdır

  • - CUMHUR

    Yerli biçer döveride, yerli iş makinasını da kullanmasını bekliyoruz tabi ki ehliyeti varsa kurallara uyarak; gayrı müslümleri doyurduğumuz içinize oturmuyor mu bu nasıl müslümanlık bu nasıl yerli ve millilik.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER