Medya
 • 7.9.2019 08:06

Cüneyt Özdemir isyan etti!.. PKK'nın pisliklerini neden görmüyorsunuz

Cüneyt Özdemir'in Diyarbakır anneleri isyanı!

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Diyarbakır'da HDP İl Başkanlığı önünde bekleyen ve dağa kaçırılan evlatlarını geri isteyen annelerle ilgili ünlülere tepki gösterdi.

Cüneyt Özdemir şöyle konuştu:

Diyarbakır'da HDP'nin önünde anneler babalar 'evlatlarımızı verin' diye nöbet bekliyorlar. Bakıyorum bizim entel-dantel solcu çevrelerden hiçbir şey yok. Görmezden geliyorlar. Neden kardeşim! Niye görmezden geliyorsun? Öbürünü görüyorsun. PKK'ya bir şey olduğu zaman görüyorsun. HDP'yi görüyorsun. Neden HDP'ye karşı eylem yapıldığı zaman görmezden geliyorsun? Göreceksin. Haber yapacaksın. Nasıl HDP'li belediyelere kayyum atanmasını haber yapıyorsun, burada da anneler babalar evlatlarının dağa çıkarılmasını istemiyorlar, geri getirin diyorlar, bundan HDP'yi sorumlu tutuyorlar, söyleyeceksiniz tabi ki! Söyleyeceğiz yani. Görmezden gelmek yok öyle yani.

BÖYLE BİR REZALET OLABİLİR Mİ?
Rahmetli Cüneyt Cebenoyan'ın kız kardeşi The Marmara'da Onat Kutlar'la beraber otururken bomba patlıyor, kız kardeşi hayatını kaybediyor. Ve sol çevrelerde hiç kimse bunu PKK ile özdeşleştirmiyor. PKK üstlenmiş zaten.

Aynı şey, en son orman yangınlarında... Adı ekolojik örgüt, orman yakıyor! Kimse de ses çıkarmıyor. Görmezden geliyorlar. Böyle bir rezalet olabilir mi ya! Sen sadece AK Parti'yi eleştir, sadece MHP'yi eleştir, böyle bir saçmalık olduğu zaman da görmezden gel. Ne bunun adı da, "biz enteliz danteliz, bilmem neyiz..." Böyle bir şey yok kardeşim.

Yorumlar (4)

 • - CUMHUR

  Bu gazeteci yi kutlarız Bu gazeteciyi kör tanımlayan Hdp kıyı Cumhuriyeti savcıları sorgulasın

 • - CUMHUR

  Hdp ye destek veren Chp yüce divanda yargılansın Hdp kapatılsın Çocukları dağa kaçırılan aileler Chp il binasını bassın

 • - ANTİ CUMHUR

  Cumhur ya sen de olmasan kimse anlamıyor bu gerçekleri

 • - CUMHUR

  Bu zat kör gazeteci imiş orada bir Hükümet - Oslo destekli orta oyunu oynanıyor yahu bugün mü canınıza tak dedi bırakın bu artistliği çocukları kendi elinizle dağa gönderdiniz ABD onlara iyi maas veriyor.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER