Gündem
  • 1.11.2020 20:16

Davutoğlu Başbakanlık yaptığı hükümete hakaret etti

Gelecek Partisi 1. Olağan Genel Kongresi'nde konuşan Ahmet Davutoğlu, bir dönem başbakanı olduğu iktidara şoke eden bir hakarette bulundu.Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu partisinin 1. Olağan Kongresi'nde konuştu.

"28 Şubat artığı" hakareti

Başkent Ankara'da ANFA Altınpark'ta "Gelecek senin, gelecek Türkiye'nin" sloganıyla toplanan Gelecek Partisi 1. Olağan Kongre'de, Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İzmir depreminde hayatına kaybedenlere başsağlığı dileyerek başladığı konuşmasında AK Parti iktidarına hakarette bulundu ve "Bu liyakatsiz, ciddiyetsiz, 28 Şubat ve eski Türkiye artığı iktidardan korkmayın" dedi.

Davutoğlu AKP'nin son oy oranını açıkladı

KRT TV'de gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Ahmet Davutoğlu, AKP'nin oy oranının da yüzde 34 seviyesine düştüğünü söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, KRT TV'nin Özel Yayın'ında Elif Doğan Şentürk ve Saygı Öztürk'ün sorularını yanıtladı. Ahmet Davutoğlu, burada AKP'nin son oy oranını söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, KRT TV'nin Özel Yayın'ında Elif Doğan Şentürk ve Saygı Öztürk'ün sorularını yanıtladı. AKP'nin son oyunu açıklayan Davutoğlu, "AK Parti'den kaçan oylar ki şu an yüzde 15, 16 civarındadır. 49,5'dan 34'lere düştü hatta daha da aşağıda, yüzde 20'lere yakın oy kaybetti. Bahçeli, yeni partilerin çıkmasından, özellikle de Gelecek Partisi'nden rahatsız. Bugün askıda ekmeğin bir sorumlusu Erdoğan ise ikinci sorumlusu Bahçeli'dir. AKP'den kaçan oylar için bir adres var artık. Gelecek Partisi" dedi.

İLGİLİ HABERLER