Gündem
  • 15.12.2019 16:27

Davutoğlu’nun yeni yol arkadaşı yanar-döner çıktı

KAYNAK : YENİ AKİT

AK Parti’den istifa ederek Gelecek Partisi’ni kuran Ahmet Davutoğlu’nun yeni yol arkadaşı Özlem Özcan’ın milletvekili aday adayı olduğu dönemde başını kapattığı, daha sonra ise başörtüsünü çıkardığı ortaya çıktı.

AK Parti’den istifa ederek Gelecek Partisi adıyla yeniden siyasete giren Ahmet Davutoğlu’nun yeni yol arkadaşlarından eski AK Partili Özlem Özcan ile ilgili çarpıcı bir gerçek gün yüzüne çıktı. Davutoğlu’nun partisinin kurucular kurulunda yer alan Özlem Özcan’ın AK Parti’den Kırıkkale milletvekili adayı olduğu dönemde başı kapalı şekilde çekilen fotoğraflarla afişlerde yer aldığı, daha sonrası ise başörtüsünü çıkararak tamamen farklı bir imaja büründüğü ortaya çıktı.

Ahmet Davutoğlu’nun yeni yol arkadaşı Özlem Özcan yanar-döner çıktı

Nabza göre şerbet

AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğu dönemde başı kapalı olan ve bir süre sonra başını açarak farklı bir kimliğe bürünen Özlem Özcan’ın bu tavrı ‘Nabza göre şerbet” şeklinde yorumlanırken, Davutoğlu’nun ikiyüzlü hayat tarzı ile siyasette rol kapmaya çalışan Özcan’dan haberdar olup olmadığı merak konusu oldu.

Davutoğlu’nu yerden yere vurmuştu

Gelecek Partisi’ne katılarak Davutoğlu saflarına katılan Özlem Özcan’ın yaklaşık 3 sene önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Davutoğlu’nu adeta yerden yere ortaya çıkmıştı. Özcan yayınladığı mesajlarında, “Stratejik derinliğinde Ortadoğu’da neredeyse boğulacak noktaya geleceğiz. Sen platformlarda çıkıp avaz avaz günah çıkaracaksın. Reis’e kafa tutacaksın. Atamalar ve FETÖ ile mücadele senin yüzünden aksayacak. Millet tankların altına yatacak sen kaçacaksın. Kongre’de ne kadar partili olduğunu ifade eden üşenmeden tek tek tüm görevlerini sayacaksın. Dün gelen Soylu TRT basarken ses kacaksın” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ HABERLER