Asayiş
  • 3.3.2021 00:00

Dehşet görüntüler... Kahramanmaraş'ta dev fabrika yangını

Yangın, Kahramanarmaş-Adana karayolu üzerindeki fabrikanın pamuk deposunda çıktı.

Kahramanmaraş'ta tekstil fabrikasında yangın

Henüz belirlenemeyen yangına ihbar üzerine çok yısa itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri bölgede güvenlik önlemleri alırken itfaiye ekipleri yangına müdahale etti.

Dev pamuk balyalarının yandığı olay yerinde fabrika işçileri ise zarar görmeyen pamuk balyalarını fabrikanın dışına attı.

 

İtfaiyenin yangına müdahalesi sürüyor

 

YANGIN HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Kahramanmaraş’ta bir tekstil fabrikasının pamuk deposunda çıkan yangın devam ederken, yangının boyutu drone ile havadan görüntülendi.

Yangın, akşam saatlerinde Kahramanmaraş-Adana karayolu üzerinde bir tekstil fabrikasının pamuk deposunda çıkmış, ihbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edilmişti. İtfaiye ekiplerinin yangını söndürme işlemleri devam ederken, bir yanda da işçiler pamuk balyalarını depodan dışarı çıkarmak için adeta zamanla yarıştı. Yangına itfaiye ekiplerinin yanı sıra, polis ekipleri de Toplumsal Olaylara Müdahale (TOMA) araçlarıyla da müdahale ediyor. Yangın devam ederken, gökyüzüne yükselen alevler havadan drone ile görüntülendi. Yangının sabahın erken saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER