Yaşam
  • 1.11.2016 00:59

Demet Şener'den Demet Akalın tepkisi

Demet Şener, sosyal medya üzerinden kendisine boşanmak üzere olduğu eşinin eski sevgilisi Demet Akalın'ı hatırlatan takipçisine "Hangi yuva pardon? Evliydiler de ben mi bilmiyordum" diyerek tepki gösterdi.

"KİMSEYE BOYUN EĞMEM"

Demet Şener, takipçisinin Demet Akalın'la İbrahim Kutluay ilişkisinin bitmesine neden olduğu yönündeki imasına sert tepki gösterdi. Eşi İbrahim Kutluay'a ihanet gerekçesiyle geçtiğimiz haftalarda boşanma davası açan Demet Şener, instagram hesabından "Kimseye boyun eğmem" başlıklı röportajının gazetedeki ekran görüntüsünü paylaştı.

"YUVA YIKAN KADINSIN"

Takipçilerinden onlarca yorum alan Demet Şener'i "Yuva yıkan kadınsın" şeklindeki yorum çok kızdırdı. Bir takipçisinin "Ne demişler yuva yıkanın yuvası olmazmış. Bunu hesaba katmamışsın sanırım yıllar önce" yorumuna Demet Şener'den sert tepki geldi.

"BİR İLİŞKİYE YUVA DENMEZ"

Şener şu ifadeleri kullandı: "Hangi yuva pardon? Evliydiler de ben mi bilmiyordum. Yuva demek karı, koca ve çocuklardan oluşur. Bir ilişkiye yuva denmez."

ŞENER İÇİN AKALIN'DAN VAZGEÇMİŞTİ

İbrahim Kutluay'dan boşanmaya hazırlanan Demet Şener eşinin kendisini aldattığını açıklamıştı. Yıllar önce Demet Akalın ile ilişkisi olan İbrahim Kutluay ilişkisini sonlardıktan kısa bir süre sonra Demet Şener'le birlikte olmuştu.

KAYNAK: SABAH

İLGİLİ HABERLER