Spor
  • 20.7.2009 00:57

DENİZLİ: "TAKIMDAN SON DERECE MEMNUNUM!.."

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, İtalya Ligi Serie (A) takımlarından Catania ile yaptıkları hazırlık maçında oyuncularının durumundan genel olarak memnun olduğunu söyledi.


Yeni sezon öncesindeki ilk hazırlık maçında Catania ile BJK İnönü Stadı'nda karşi karşiya gelen Siyah Beyazlilarin Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Hava şartlarinin futbol oynamaya fazla müsait olmadiiini vurgulayarak, "Daha sezonun ilk maçı. Birde sayısal olarak eksiğimiz vardı. Bu kadro önümüzde oynayacağımız Süper kupa maçı için yeterli. Ama uzun dönem için dışarıda kalan arkadaşlarımıza ihtiyacımız olacak. Genel itibarıyla takımdan son derece memnunum. Oyuncularımız düşündüğümüz çizginin altına düşmedi. Bu bizim için artı puan. Şu an yüzde 55-60 kapasiteyle oynuyoruz."dedi.


İyi bir hazırlık maçı yaptıklarını belirten Erhan Güven, "Takım olarak eksiklerimizi gördük. Sezonun daha ilk hazırlık maçıyaptık. Sezon başlayana kadar takımımız çok iyi olacak" dedi.


İlk hazırlık maçında çok istekli oynadıklarını söyleyen İsmail Köybaşı, "Taraftarların arasına çıkmayı çok bekliyordum. Gerçekten beklentileri karşılama yönünden eksikliklerimiz vardı. Ama önemli olan bu eksikliklerimizi görüp artıya çevirmek. Bunları da en iyi şekilde yapıp çalışmalarımıza İspanya'da devam edeceğiz. Bize inananları ve güvenenleri mahçup etmeyeceğiz"dedi.

İLGİLİ HABERLER