Gündem
  • 16.10.2019 12:08

Devlet Bahçeli'den sakal yorumlarına esprili cevap!

Tedavisinin ardından kameraların karşısına sakallı çıkan MHP Lideri Devlet Bahçeli, sakalıyla ilgili yorumlara "20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" sözleriyle cevap verdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, tedavisinin ardından 21 gün sonra Genel Merkeze gidişi sırasında sakal bırakması çok konuşulmuştu. Bahçeli, "20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" dedi.

Habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre; MHP lideri Bahçeli, tedavisinin ardından Genel Merkez'de 3 saat kalarak çalışmalarını sürdürdü. Bahçeli başkanlık divanı üyeleri, milletvekilleri ve yakın ekibiyle sohbet etti. Bahçeli'nin kurmayları, sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu vurguladı.

15ecb3fc-b4ab-4ab6-8ded-429755c2f032.jpg

Sosyal medyayı yakından takip ediyor

Kulislere yansıyan bilgilere göre, Bahçeli Bayburt ve Erzincan gezisi sırasında şifayı kaptığını söyledi. Soğuk algınlığı geçiren Bahçeli, tedavi gördüğü süreçte sağlığı hakkında sosyal medyada yazılanları yakından takip ettiğini gösteren espriler de yaptı.

"Bir hafta da sakalımı konuşsunlar"

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen milletvekilleriyle birlikte poz veren Bahçeli, sakal bırakmasıyla ilgili, "20 gün öldüğümü konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" dedi. Bahçeli, Başkanlık Divanı'ndaki tek sakallı yönetici olan Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile fotoğraf çektirirken de "Sakalda hikmet varmış, ben de bıraktım" diye espri yaptı.

 

Yorumlar (1)

  • - ASABİ

    SANA BİRŞEY OLMAZ. GEÇMİŞTE VE BUGÜN YAPTIKLARIN İÇİN ÖLÜM DE ALMAZ SENİ.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER