4 öğrencisi ile seks yaptı

4 öğrencisi ile seks yaptı
24.9.2017 - 13:53

ABD’deki lisede sanat dersleri veren 25 yaşındaki Jessie Lorene Goline, öğrencileriyle seks yaptığı gerekçesiyle yargılanıyor.

ABD’nin Arkansas Eyaleti’ndeki Marked Tree Lisesi’nde sanat dersleri veren 25 yaşındaki Jessie Lorene Goline, 2016 yılı başında öğrencileriyle seks yaptığı gerekçesiyle yargılanıyor. 4 farklı erkek öğrencisiyle cinsel birliktelik yaşadığı iddia edilen eski öğretmen, öğrencilerden yalnızca biri 18 yaşın altında olduğu için, sadece tek bir suçlamayla karşı karşıya.

Evli olan Goline’nin sınıfındaki öğrencilerden birini kendi evine götürüp, sonra yeniden okula bıraktığı ve aynı gün kendi evinde bir başka öğrenciyle daha seks yaptığı iddia ediliyor. Ayrıca bir öğrenciye de üzerinde yalnızca iç çamaşırı olan bir fotoğraf gönderdiği ifade ediliyor.

Öğrencilerin övünmesi üzerine, bir öğrencinin velisi şikâyette bulundu ve polis soruşturmaya başladı. Okul müdürü, genç kadının 4 öğrencisiyle seks yaptığını kabul ettiğini söyledi.

Olayı haber alan polis de Çarşamba günü genç kadını gözaltına aldı. Davanın 31 Ekim’de görülmesi bekleniyor.

Haberin Fotoğrafları
4 öğrencisi ile seks yaptı 4 öğrencisi ile seks yaptı 4 öğrencisi ile seks yaptı 4 öğrencisi ile seks yaptı
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;