40 milyon dolarlık yılan zehiri ele geçirildi

40 milyon dolarlık yılan zehiri ele geçirildi
18.10.2016 - 00:10

Hindistan polisi yaptığı bir operasyon ile kaçak yollarla elde edilmiş dünyanın en korkunç zehiri olan yılan zehiri ele geçirdi.
Bir ihbar üzerine harekete geçen polisler Bengladeş'ten gelen dört kişinin elindeki bulunan beş büyük şişe yılan zehirini piyasaya sürmeye çalıştığını öğrendi.
Bu kişilerle temasa geçen Hindistan polisi alıcı olarak pazarlık yaptı. Kurşun geçirmez özel şişelerde muhafaza edilen bu korkunç zehir için 40 milyon dolara anlaşıldı.
Paranın bir kısmı verildikten sonra zehirler teslim edilirken adamlar kıskıvrak yakalandı.
Asya'da binlerce kişi yılan sokması nedeniyle hayatını kaybediyor. Bu yılan zehirlerinden tıbbi olarak panzehir yapılıyor.
Normalde yılan çiftliklerinden satın alınan yılan zehiri piyasa fiyatının yüksek olması nedeniyle kaçakçıların da gözdesi durumunda..

OPERASYONUN RESİMLERİ AŞAĞIDADIR

HABERVİTRİNİ / ÖZEL

 

 

Haberin Fotoğrafları
40 milyon dolarlık yılan zehiri ele geçirildi 40 milyon dolarlık yılan zehiri ele geçirildi 40 milyon dolarlık yılan zehiri ele geçirildi 40 milyon dolarlık yılan zehiri ele geçirildi
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;