Ağaçtan düşen çocuğun kafasına şiş saplandı

Ağaçtan düşen çocuğun kafasına şiş saplandı
13.9.2018 - 01:08

ABD'nin Kansas eyaletinde yaban arılarının  saldırısına uğrayınca ağaçtan düşen ve kafatasına yerdeki et şişi saplanan çocuk  ölümden döndü.

Kansas City Star gazetesinin haberine göre, 10 yaşındaki Xavier Cunningham, Harrisonville'deki evlerinde geçen hafta sonu ağaç evinde oynadığı  sırada yaban arılarının saldırısına uğradı.

Panikleyerek ağaçtan düşen Cunningham'ın kafatasına yerdeki et şişi  saplandı.

Şişin, çocuğun gözüne, beynine, spinal korduna (periferik sinir  sistemi ile beyin arasındaki bağlantıyı sağlayan iletim hattı) ve önemli  damarlara zarar vermeden yüzünden girip ensesinden çıkması bir mucize olarak  değerlendirildi.

Annesi Gabrielle Miller tarafından hemen hastaneye götürülen çocuk,  Kansas Üniversitesi Hastanesine nakledildi ve burada endovasküler nörocerrahi  uzmanı Koji Ebersole ve ekibince  ameliyata alındı.

Ebersole, çocuğun kurtuluşunu "milyonda bir rastlanacak mucizevi bir  olay" sözleriyle nitelendirdi.

Haberin Fotoğrafları
Ağaçtan düşen çocuğun kafasına şiş saplandı Ağaçtan düşen çocuğun kafasına şiş saplandı Ağaçtan düşen çocuğun kafasına şiş saplandı Ağaçtan düşen çocuğun kafasına şiş saplandı
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;