Bin Selman’ın modernlik anlayışı: Arab Fashion Week

Bin Selman’ın modernlik anlayışı: Arab Fashion Week
17.4.2018 - 11:51

Suudi Arabistan'ın nasipsiz prensi Muhammed bin Selman, ortadoğuyu Avrupa'ya çevireceğini söyledikten sonra İslam'a muhalif hareketlerine devam ediyor. Şimdi de bin Selman, ülkesinde moda haftası düzenledi.

Kukla krallık Suudi Arabistan, İslam’a muhalif hareketleri ve batı özentiliğiyle artık şaşırtmıyor... ABD ve İsrail’e duydukları sempatiyi her seferinde dile getiren kraliyet, ülkede reform adı altında dini ve kültürel değerleri silmeye ve unutturmaya çalışıyor. Ortadoğuyu Avrupa’ya çevireceğini açıklayan Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, ülkesindeki reformlar kapsamında batı özentiliğine devam ediyor. Yaptığı skandal yeniliklerden sonra prens, şimdi de Arap Moda Haftası düzenledi.

ARAB FASHION WEEK

En çok kadınlar üzerinde reform yapan bin Selman, Başkent Riyad'da lüks Ritz-Carlton Oteli'nde Suudi moda haftası düzenlendi.


 

DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;