Çamurdan fırlayan canavar şok etti

Çamurdan fırlayan canavar şok etti
10.8.2017 - 16:32

Avustralya’da göl kenarındaki çamur havuzunda görüntülenen gizemli yaratık sosyal medyayı birbirine kattı

.Bir anda belirdi... Kimse gizemli canlının ne olduğunu anlayamadı

Avustralya’daki Daintree Nehri’nde, timsahları ve vahşi doğayı gözlemlemek için düzenlenen tur gizemli bir olaya sahne oldu. Tur şirketi sahibi David White, gezi sırasında göl kenarındaki çamur havuzunda gizemli bir yaratığın olduğunu fark ederek, görüntülerini kaydetti.

White’ın kaydettiği videoda tanımlanamayan bir hayvanın üzerinde göze benzeyen bir organ olan kafasını göl kenarındaki çamur havuzundan çıkardığı, birkaç saniye suyun yüzeyinde durduktan sonra suyun dibine batarak tekrar gözden kaybolduğu görüldü. White tarafından internete yüklenen video, binlerce kez izlenerek yaratığın aslında ne olduğu konusunda tartışmalara yol açtı.

Minyatür bir balinadan, kocaman bir midyeye kadar çeşitli teoriler ortaya atıldı. White’ın sahip olduğu tur şirketinin çalışanları ise, görüntülere yakalanan hayvanın yüzgeçlerini kullanarak karada yürüyebilen ‘mudskipper’ balığı olduğunu düşündüklerini belirttiler.

DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;