Otobüste şok görüntü

Otobüste şok görüntü
10.9.2017 - 00:15

İngiltere'nin Yorkshire bölgesinde kadınlar arasında gerçekleşen evlilik kutlaması kabusa döndü. Gelin ve gelinin annesinin de aralarında olduğu bir grup kadın, sabah erken saatlerde bir barda bütün gün içki içtikten sonra bindikleri otobüste olay çıkardı.

Bütün gün içki içen kadınlar otobüste adeta kendinden geçti. Olanları kaydeden Mary ve David Creasey çifti otobüsteki gelinin annesinin genç bir kadının boğazına yapıştığı anları kaydetti.

Üstelik kadını annesinin elinden almaya çalışan gelin sözkonsu kadına küfür edip, 'sayko inek' diye bağırıyordu.

Gördükleri karşısında şoke olan çift gelinin annesini kadının üzerinden bir anlığına aldığını ancak birden annesinin araya girdiğini söylüyor.

Yaşlı kadın araya girip kırımızı elbiseli kadına önce öyle bir Tokat atıyor ki kadın otobüsün camına kafasını çarparak düşüyor. Ardınan kadının üzerine çıkan anne, ART arda yumruklar atıyor.

Üstelik olanlar bununla da sınırlı değil, yaşlı kadın saldırdığı kadının midesine tekmeler de savuruyor.

Önce İngiliz medyasında yayılan görüntüler izleyen herkesi şaşkına çevirdi. Genç kadın bir süre sonra koltuğunda oturarak yolculuğa devam etti. Tartışmanın sebebi ise bilinmiyor.

Haberin Fotoğrafları
Otobüste şok görüntü Otobüste şok görüntü Otobüste şok görüntü Otobüste şok görüntü
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;