Öz oğluyla seks yapan sapık anne!..

24.6.2012 - 17:50

Dünya sonunda böyle bir rezalete daha şahit oldu.

Sapık anne 16 yaşındaki oğluyla otel odasında seks yaparken polislere yakalandı.Anne ve oğlunu çırılçıplak yakalayan polisler kadını tutukladı.Geçtiğimiz aylarda kefaretle serbest kalan kadının mahkemesi önceki gün sonuçlandı.
Küçük yaşta ayrılıdğı oğlunun izini süren sapık kadın tam 16 yıl sonra çocuğun adresini Facebook'da buldu.Yıllar sonra bulduğu oğluyla otel odasında ilişkiye girdi.
32 yaşındaki Sapık anne 8 ay hapse mahkum edildi.

OLAY NASIL OLMUŞTU?
ABD’de bir kadına 16 yaşındaki oğluyla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle dava açıldı.

Polis California eyaletindeki Nice kentinde yaşayan Mistie Atkinson’ın bir otel odasında oğluyla birlikte yakalandığını açıkladı. Polis 16 yaşındaki çocuğun cep telefonunda cinsel ilişki ve oral seks görüntülerinin ele geçirildiğini öne sürdü.

Polis bu video görüntülerinin incelenmesi sonucu “Atkinson ve kurban anne ve biyolojik çocuğu olduğu anlaşıldı” açıklamasını yaptı. Velayeti babasında olan çocuğun adı açıklanmazken, kadın 200 bin dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.

Yorumları Oku (5)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • ziya
  9.11.2007

  hiç bir şey olmaz. garanti almayan böyle zırlamaz. ama garantörlerinde bir gün hırlayacakları gün elbet gelecek. türk milleti sabırlıdır, ancak sabrı taşınca çiğner geçer.

 • anlamıyorum
  9.11.2007

  askerlerimiz canlarını dişlerine takarak vede bu uğurda canlarını vererek müçadele ediyorlar.ama gel gelelim adamlar ankaranın göbeğinde özerklik isteyecek kadar cesaretleniyorlar vede devlet hiçbirşey yapmıyor biz ilk önce dağdaki teroristi dağda değil yanı başımızdakileri yok edelim dağda aramaya gerek yok burdalar.bir avrupa birliği hayali yüzünden bu ğüzelim yurdu kaybedeçeğiz haberimiz yok artık yeter demenin vakti geldide geçiyor bütün yetkililere sesleniyorum üzerinize düşen görevinizi yapın

 • ökkeş
  9.11.2007

  PKK artık hemmeclis çatısı altında,şehirlerde,hemde dağlarda faaliyetlerini açıkça srdürmektedir.Çok güçlü bir duruma gelmişlerdir.Artık bunların önüne geçmek çok zordur.istediklerini yerine getireceklerdir.Bunada Türk Milletiengel olamayacaktır.Bir Millt vekilinin eşi PKK lı kendisi ise meclis çatısı altında.Başka ne söylenebilir ki

 • aaposturaf
  9.11.2007

  bak ve duy devlet bu milletin çocukları vatan evlatlarını dağlara döküp kırdırmanın anlamı york bakin amerikan emperyalizminin yerli işbirlikçisi nankör domuzlar surusu başkentte sözde kongre yaptı bu domuzlar bu ülkenin hükümranlığını hice sayarak istiklal marşı okumadı uğruna toprağa düştüğümüz bayrağımızı asmadı bu ülkede eşkiya ve emperyalizmin sömürü hukukukunu uyguluyor hem dağda hem başkennte bizi vuruyor,nerdesin cumhuriyetin savcıları nerdesin genel kurmay nerdesin mit nerdesin millet Yazık bize yazık 5 milyonluk başkentte bir kişi bayrağı ile protesto etti domuzları yani beş milyonda bir yanı bu kişi vatandaş vatan sever diğerleri yatantaş yatantaş yazıklar olsun Hukuk deneyini bu ülke masumlar üzerinde denemesin bebek katili hukuk tanımaz amerikan ve batı emperyalizminin hain domuzlar sürüsü üzerinde bi defa denesin bi def tek birdefa tek birkere bir adet denesin ki basın emperyalizmin kalemini tutan amerikan emperyalizmi ve batı emperyalizminin kalemleri dört göz olup bekliyorsunuz bir vatan evlatı şehit olsunda ağzınızdan salyalar aka aka haber yapasınız işte haber işte vatansever işte olay bu ihaneti niye yazmıyorsunuz satılmış kalemler niye bakın o insan 5 milyon yatandaşlara ibret olsun diye üzerine ölü toprağı atılan 4 milyon 999 bin yatandaş uyan domuzlar çankaya yokuşunda elinin çabul tut yoksa trişin içimizi istila edeçekde gedin işinize hadi beeee... Bu kadarına da artık milletle alay etmek degil, millete ana-avrat küfür etmek denir! Yüce Türk Milleti'ne bu küfürü ettirenler insan içine nasıl çıkıyor bunu anlamanın imkanı yok artık. Adamlar İstiklal Marşı' mızı bile okumuyorlar, Türk Bayrağı'nı ise pisliklerini iyice abartmamak için usulen asıyorlar vah halimize vahhh... Yemin ediyorum o şanlı bayragın altında toplanıp o bayrağa hepsi de içinden küfür ediyor zaten. Hadi bizi boşverin, o bayrak uğruna alnı toprağa düşen Şehitlerimizin hakkını nasıl vereceksiniz öte yanda aymazlar? Ve askerimi şehit düşüren köpek leşlerine de 'şehitlerimiz'2 diyebiliyorlar. Ne yazalım ki, ne yorum yapalım ki artık bu raddeden sonra? Allah hepinizi bildiği gibi yapsın suç bir avuç kanı sütü bozukta değil, asıl suç koskoca bir ulusu iki tane köpeğe alay ettiren tepemizdekilerde buna inanıyorum artık devlet meşru güçleri ile müdahale etmiyor millet alacak meşruluğu ele ve temizleyeçek köşe buçak son çare bırak paketi yırtıraçaksın çeketi bırak paketi sende pekala biliyonki kürt sorunu yok türk yurdunun emperyalizme yurt olması için bölücülük ve ihanet var biliyon demi

 • GAKKOŞ
  9.11.2007

  ZAHMET ETMİŞ BİRAZ ERKEN OLMADIMI SORUŞTURMA AÇILMASI YAZIK BU MEMLEKETİN EKMEYİNİYEYİP SUYUNU İÇİENLERE YAZIKLAR OLSUN NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.