Putin: İhaneti asla ama asla affetmem

Putin: İhaneti asla ama asla affetmem
15.4.2018 - 12:56

Rusya lideri Vladimir Putin kendisi adına çekilen bir belgesel filminde konuştu. Belgesel, yayıncı televizyonun Twitter hesabından bölüm bölüm paylaşılmaya başlandı.

Rusya lideri Putin, Rus gazeteci Andrey Kondraşov’un ‘Putin’ isimli belgesel filmi için röportaj verdi. Röportajın Rossiya 24 televizyonunun Twitter hesabında yayınlanan bölümlerinden birinde,  kendisi ile tartışmaya girmemenin karşı taraf için daha iyi olacağını söylüyor: “Bunun yapılmaması (karşı taraf için) daha iyi olur elbette.”

Rus lider röportajda, kendisi ile tartışmaya girmenin tehlikeli olup olmadığı sorusunaysa, “Hayır (tehlikeli değil)” yanıtını veriyor ve kendisi ile tartışmaya girmemenin daha iyi olacağını söylerken ciddi olmadığını ekliyor.

İHANETİ AFFETMEM 

Diğer taraftan Putin başka bir soru üzerine de, affedebildiğini fakat bağışlamayacağı şeyler de olduğunu belirtiyor. Sözgelimi ihaneti asla bağışlayamayacağını söyleyen Putin, insanları köşeye sıkıştırmamak gerektiğinide belirtiyor.

 

 

DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;