Putin: Yazım eğri büğrü, kendim bile okuyamıyorum

Putin: Yazım eğri büğrü, kendim bile okuyamıyorum
17.3.2017 - 00:26

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, kendi notlarını okuyamayınca yazısının kötü olduğunu söyledi.

Rusya Sanayiciler ve Girişimciler Birliği kurultayında, işadamlarının raporlarını dinleyen Putin, dile getirilen tekliflere daha sonra yanıt vermek için defterine not aldı.

İşadamı Vladimir Potanin'in iş verimliliğiyle ilgili konuşmasından sonra Rusya lideri, aldığı notları okumakta zorluk çekti.

"Akşama kadar tartışabiliriz, zamanımız buna yetmez. İş verimliliği ile gelirlerin artmasıyla ilgili olarak dün de bu konuyu gündeme getirdik" dedikten sonra notlarına bakan Putin, işadamı Potanin'in söylediklerini tekrarlarken "kötümserlik" kelimesini okuyamadı. Potanin'in "Bu kötümserlik için bahane olamaz" cümlesini kağıttan okumaya çalışan Putin, "Siz bunun bahane olmadığını söylediniz. Ne için bahane değilmiş? Kötümserlik için. Notum öyle eğri büğrü ki kendim bile okumakta zorlanıyorum" şeklinde konuştu.

Rus lider gülerek, "Okuldaki gibi" diye ekledi.

DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;