Trump CNN muhabiriyle böyle birbirine girdi!.. Berbat bir adamsın

Trump CNN muhabiriyle böyle birbirine girdi!.. Berbat bir adamsın
8.11.2018 - 09:00

Trump sorusuna sinirlenidği muhabire verdi veriştirdi..

Basın toplantısındaki soru üzerine gazeteciden mikrofonu bırakmasını isteyen Trump: Sen berbat bir insansın.

President Trump snarled at CNN reporter Jim Acosta ile ilgili görsel sonucu

ABD Başkanı Donald Trump ile CNN muhabiri arasındaki ağız dalaşı seçim sonrası düzenlenen toplantıya damga vurdu.ABD Başkanı Donald Trump, ara seçimler sonrası gazetecilerin karşısına geçti. Trump önce kısa bir seçim değerlendirmesinde bulundu ardından da gazetecilerden soruları kabul etti. Kendisi hakkında sürekli olumsuz haberler yaptığını savunduğu CNN muhabirinin göçmenlerle ilgili bir sorusuna Trump sinirlenerek yanıt verdi. CNN muhabirinin bir başka soru sormak istemesi üzerine kürsüden uzaklaşan Trump gazetecinin mikrofonu bırakması üzerine tekrar kürsüye geri döndü.

President Trump snarled at CNN reporter Jim Acosta ile ilgili görsel sonucu

Trump, mikrofonu bırakmasını istediği CNN muhabirine, "Sen berbat bir insansın CNN için çalışmamalısın" diyerek çıkıştı.

'ŞİNZO'YA SELAM SÖYLE'

Bu sırada soru soran bir Japon gazeteci ile Trump arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Trump sorusuna başlayan gazeteciyi önce nerelisin diyerek kesti arkasından da Japon gazeteciye "Şinzo'ya selam söyle" diyerek müdahale etti.

'SENİ GERÇEKTEN ANLAMIYORUM'

Japon gazetecinin gülerek karşıladığı bu ilginç diyalog sonrası Trump gazetecinin sorusunu anlamadı ve "Seni gerçekten anlamıyorum" ifadelerini kullandı.

Gazetecinin Japonya ile ABD arasındaki ticaret sorusuna ise Trump, "Japonlar büyük bir ülkeye sahip ve başarılı bir başbakana sahip. Ama her zaman söylüyorum Japonya ile ticaretimiz adaletsiz. Biz onların arabalarını alıyoruz ancak onlar bizim arabalarımız söz konusu olunca büyük vergiler getiriyorlar" yanıtını verdi.

 

 

 

 

DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;