Vehhabi Prens Salman'dan Kabe'yi büyük saygısızlık

Vehhabi Prens Salman'dan Kabe'yi büyük saygısızlık
13.2.2019 - 01:20

Suudi Arabistan'ın saygısız Veliaht Prensi Selman Kâbe'nin tepesine çıktı..Edebe aykırı bu durum için de inşaatları denetledim bahanesi yaptı..
Suudi Vehhabiler İslami eserlere öteden beri saygısızlıklarıyla tanınıyor..

Veliaht Prens Selman Kâbe'nin tepesine çıktı

600 askerin bir anda geldiği harem alanında güvenlik çemberi oluşturulurken, tavaf alanında bulunan umreciler de dışarı ve üst katlara çıkartıldı.

Veliaht Prens Selman Kâbe'nin tepesine çıktı

Veliaht Prens Selman 600 korumayla Kâbe'yi ziyaret etti. Selman'ın üst düzey ziyareti sırasında Prens, Kabe'nin üzerine çıktı.Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, ülkenin 2030 vizyonunu sergilemeye devam ediyor. Özellikle "örnek lider" ve "geleceğin lideri" övgülerine "mazhar" olan Salman, bu sefer de Kâbe'nin tepesine çıktı.

KÂBE'NİN ÜSTÜNE ÇIKTI

Üst düzey güvenlik önlemleriyle Kâbe'ye gelen Veliaht Prens, önce Hacr-ül Esved taşını öperken, daha sonra kurulan platform ile merdivenlerden Kâbe'nin içine girdi.

Veliaht Prens Selman Kâbe'nin tepesine çıktı

prens kabe ile ilgili görsel sonucu

Kâbe'nin içinde de namaz kılan Selman, daha sonra burada bir bez ile temsili temizlik yaptı. Temizliği sırasında kameralara da poz veren Prens, daha sonra Kabe'nin içindeki merdivenlerden en üstüne çıktı.

DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (1)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;