Youtube videoları sayesinde malikane aldı

Youtube videoları sayesinde malikane aldı
18.11.2017 - 22:11

YouTube'tan kazandığı para ile malikane aldı!

Jake Paul isimli 20 yaşındaki YouTuber video platformundan kazandığı para ile 6.9 milyon dolarlık malikane satın aldı.Dünyanın en büyük video platformu YouTube, gençlerin para kazanma aracı olurken bu durum milyonlarca doların kazanıldığı yeni bir mesleğin doğmasına da neden oluyor.

'YouTuber' olarak anılan bu kişiler platformun özel içerik üreticilerine verdiği reklam payı ile hatırı sayılır gelirler elde ediyor.

Bunun son örneği Jake Paul'un ABD'de YouTube'tan kazandığı para ile malikane alması ile bir kez daha gündeme geldi.20 yaşındaki YouTuber malikane için 6.9 milyon dolar ödedi.

Malikanede 8 yatak odası, 10 banyo, soğutma odası, spa ve havuz bulunuyor.Kariyerine 2013 yılında Vine’a video atarak başlayan Paul'un YouTube'ta 12 milyon abonesi bulunuyor.Paul'un YouTube'a ürettiği içerik ile her sene milyonlarca dolar kazandığı düşünülüyor.

 

Haberin Fotoğrafları
Youtube videoları sayesinde malikane aldı Youtube videoları sayesinde malikane aldı Youtube videoları sayesinde malikane aldı Youtube videoları sayesinde malikane aldı
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;