25. İTÜ EMÖS ‘Dinamik Hikaye’

25. İTÜ EMÖS ‘Dinamik Hikaye’
28.12.2017 - 01:02

Dün, Bugün ve Yarın

Türkiye’nin en uzun soluklu ve en yenilikçi öğrenci etkinliği İTÜ EMÖS bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamaya geliyor!
Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulüplerinden biri olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 25.si düzenlenen İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu(İTÜ EMÖS), 30 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında “Dinamik Hikaye” ana teması çerçevesinde şekillenecek.

Sanayi devriminden beri süregelen endüstri hikayesinin, dünün, bugünün ve yarının inceleneceği 25. İTÜ EMÖS; ‘’Dinamik Hikaye’’ teması çerçevesinde Dijital Ekonomi, Otomasyon, Humanized Big Data, Immersive Technology, Ultimate Flexible Working Environment ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) alt başlıkları incelenecek.

Şehir dışından gelen katılımcılar için konaklama seçeneği de bulunan ve 5 gün sürecek olan etkinlik kapsamında, dinleyiciler alanında uzman üst düzey yöneticilerin katılacağı oturumlar ile hem güncel iş trendleri hakkında bilgi sahibi olacak hem de iş dünyasının önde gelen isimleri ile birebir iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar.

Oturumlara paralel olarak gerçekleşecek olan İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri ile dev şirketler ile vaka analizi, iş simülasyonu ya da eğitim gibi platformlarda bir araya gelme şansı yakalayacak olan katılımcılar, diğer yandan da kültür, sanat, kişisel gelişim vb. gibi ilgileri olan alanlar üzerine gerçekleşecek interaktif workshoplarla hem eğlenecek hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecekler.

84 üniversite ve 96 farklı bölümden 1700’in üzerinde katılımcı ile gerçekleşen İTÜ EMÖS’te sen de yerini al, dünü, bugünü ve yarını birlikte inceleyelim!

www.ituemos.com adresinden etkinliğe kayıt olabilir ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
 

EĞİTİM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;