Eşcinsellik şimdi de çocuk kitaplarında

Eşcinsellik şimdi de çocuk kitaplarında
15.1.2019 - 10:12

2017 yılından beri küçük çocuklara okutulmak için çok ucuz bir fiyata satılan “Kız Çocuk Hakları ve Erkek Çocuk Hakları” adlı sözde çocuk kitapları, küçük dimağları eşcinselliğe özendiriyor.

Koç Holding’e bağlı Yapı Kredi Yayınları  tarafından  yayınlanan ve 2017 yılından beri küçük çocuklara okutulmak için çok ucuz bir fiyata satılan, “Kız Çocuk Hakları ve Erkek Çocuk Hakları” adlı sözde çocuk kitapları, küçük dimağları zehirliyor. Uluslararası Af Örgütü tarafından kabul gördüğü söylenen bu kitaplar kız ve erkek çocuklarını eşcinsel sapkınlığa özendiriyor.

Eşcinsellik şimdi de çocuk kitaplarında ile ilgili görsel sonucu

Uluslararası Af Örgütü tarafından desteklenen kitaplarda, alenen eşcinsellik, biseksüellik propagandası yapılıyor. Kitapların içerisinde, “Her erkek ve kız çocuğunun istediğini sevme hakkı vardır” denilerek, erkek çocukların da kız çocukları gibi oyuncak bebeklerle oynama, pembe renk giyme ve benzeri özgürlükleri olduğu belirtiliyor. Kitabın resimlerinde ise küçük kız ve erkek çocuklarının öpüştüğü, birbirleri ile sevgili oldukları, ilanı aşk ettikleri resimler ön plana çıkıyor.

Eşcinsellik şimdi de çocuk kitaplarında ile ilgili görsel sonucu

 Oğuzhan Gültekin  Ankara

YENİ AKİT

EĞİTİM HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;