25. İTÜ Sektör günleri 18 Ekim'de başlıyor

25. İTÜ Sektör günleri 18 Ekim'de başlıyor
13.10.2017 - 10:50

Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü 25. Yılına özel öğrenci ve işverenleri buluşturan en büyük etkinliklerden biri olan Sektör Günleri’nde iki farklı sektörün devlerini ağırlayacak!

25. İTÜ Sektör Günleri kapsamında katılımcılar 17 Ekim Salı günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde ‘’Hızlı Tüketim Sektörü’nün önde gelen şirketlerinden Carrefour, P&G, Coca Cola İçecek ve Unilever’in sektöre bakış açılarını inceleme fırsatı bulup, üst düzey yöneticilerden iş hayatı hakkındaki tecrübelerini dinleyecekler.

Bu sene iki sektörü tanıma fırsatı veren 25. İTÜ Sektör Günleri 18 Ekim Çarşamba günü saat 10.00’da İTÜ Maçka Kampüsü’nde ‘’Dayanıklı Tüketim Sektörü’’ liderleri ile devam edecek. Samsung, Mitsubishi ve Vestel'in katılımıyla gerçekleşecek olan oturumlarda öğrenciler Dayanıklı Tüketim Sektörü’nün değişen dinamiklerini ve  çalışma şartlarını irdelerken, merak ettikleri noktalarda konuşmacılar ile soru-cevap imkanı bulabilecekler.

*Kayıtlar için ituemk.org ‘a tıklayınız.
*Etkinliğimiz ücretsizdir.
*Okul, bölüm ve sınıf ayrımı olmaksızın herkese açıktır.                                                                                                                        *Etkinlik sonunda sertifika verilecektir.

 

EKONOMİ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;