Gündem
  • 18.4.2019 12:01

Ekrem İmamoğlu için sabaha kadar kafa çektiler

'Şerefine Tayyip' diyorlardı, Ekrem için su gibi içki akıttılar!

Dün CHP'li Ekrem İmamoğlu'na mazbatasının verilmesinin ardından kutlama yapan CHP'liler, su gibi alkol tüketti.

Tüm usulsüzlük ve şaibelere rağmen dün İstanbul İl Seçim Kurulu, CHP'li Ekrem İmamoğlu'na mazbatasını verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde yapılan devir teslim töreninin ardından CHP'liler kutlamalara başladı.

Su gibi içki akıttılar

İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasını kutlayan çok sayıda CHP'li soluğu barlarda aldı. Daha önce Beşiktaş'ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a hakaretler yağdırarak 'Şerefine Tayyip' sloganları atan CHP'lilerden bazıları kutlamalarını evlerinde içerek, bazıları da alkollü mekanlarda içerek yaptı. İmamoğlu'nun İBB Başkanı olmasının ardından CHP'liler sosyal medya hesaplarından kutlama fotoğraflarını yayınladı. Çok sayıda vatandaş içtiği içkilerin fotoğrafını yayınlayarak 'Mazbatanın şerefine', 'İmamoğlu'nun şerefine'paylaşımlarından bulundu.

Yeşil Yıldız Bağımlılıkla Mücadele Derneği Başkanı'ndan CHP’lilere tepki

Yeşil Yıldız Bağımlılıkla Mücadele Derneği Başkanı Yahya Öğer, CHP'lilerin alkollü paylaşımlarına sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sert tepki gösterdi. Eğer, "Beyler ne kutluyorsunuz karışmam ama lütfen alkol reklamı yapmayın.. Unutmayın alkol kutlama ve sevinç için iyi bir tercih değil,toplum için hastalık nesil için felakettir.. Tercihinize alkol gölge düşürmesin Yeşil Yıldız Derneği." ifadelerini kullandı.
 

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER