Gündem
  • 24.5.2019 14:15

Ekrem İmamoğlu'ndan eşcinsel sapkınlara destek!

CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun, 23 Haziran seçimleri için hazırladığı Gönüllü İletişim Ağı sayfasında Cinsiyet bölümünde "Diğer" seçeneği de ekleyerek eşcinsel sapkınlığa destek verdi.

CHP adayı Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran 2019 seçimleri için "Gönüllü İletişim Ağı" sayfası oluşturdu

Gönüllü olmak isteyenlerin çalışabileceği alanlar sayfada; "sandık müşahiti, çağrı merkezi, saha çalışmaları ve avukat" olarak belirtilmiş.

"Diğer" kim?

Ancak sayfaya kayıt olurken Cinsiyet seçeneğinde "Kadın" ve "Erkek" ibarelerinin yanı sıra "Diğer" seçeneceğine de yer verilmiş.

İşte o sayfa;

 

İmamoğlu'nun ilk icraatı değil!

CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun eşcinsel sapkınlara bu desteği ilk değil. CHP adayının mazbatayı alır almaz Belediye Meclisinde gerçekleştirmeye çalıştığı ilk iş, cinsiyetsiz toplum amaçlayan "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi" için komisyon kurulması projesi oldu.

İmamoğlu’nun mazbatasını alır almaz CHP grubu İBB Meclisine iki teklif sundu. Tekliflerden birisi hali hazırda var olan “Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu” teklifiydi. İkinci teklif ise eşcinsel sapkınlığı yaygınlaştırmayı amaçlayan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” projesi için komisyon kurulması  oldu. İmamoğlu'nun eşcinsel sapkınlığı meşrulaştırmaya yönelik bu proje teklifi, AK Partililerin oyuyla reddedilmişti.

Yorumlar (2)

  • - MİLLET

    Yunan Ekrem vakası bitmedi Fetö babasının yolunda Yurtlarda kız öğrencilerin gizli kamera ile çekilen görüntüleriyle şantaj haberleri başında günlerce yayınlanmıştı bunların alayı bozuk partisi chp gibi Chp bütün kötülüklerin anasıdır

  • - CUMHUR

    Yaradanı yaradılandan dolayı sevmek işte budur, diğerleri slogan söylüyor samimi değiller popülizm yapıyorlar Allah, yaradılanı küçümsediği için onları cezalandıracaktır onlar için yaşasın cehennem insan trene bön bön bakan hayvan değildir .

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER