Gündem
  • 19.4.2019 10:05

Ekrem İmamoğlu'nun antrikot artistliği

Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü, Ersin Çelik, Ekrem İmamoğlu'nun kurgusunu ortaya çıkardı..
Özellikle FOX TV'de ballandıra ballandıra anlatılan 'Ben özel antrikot yemem, personelim ne yiyorsa onu yerim. bana musakka getirin" videosunun tamamen tezgah olduğu belirlendi.
İmamoğlu'nun yemek getirin dedikleri aşçı değil çaycı, girdiği yer de yemekhane değil çayhane..

Ekrem İmamoğlu’nun “Antrikot istemem, personele pişen musakkadan yiyeceğim” videosu üzerine Mevlüt Uysal’ın ekibine, “başkana ayrı yemek mi pişiriliyor?” diye sordum.
Yanıtı aşağıda. İmamoğlu’nun “yemekhane/mutfak” diye girdiği yer çay ocağıymış, bu yeterince ilginç zaten.

Bir başka bilgi daha; Ekrem İmamoğlu’na “personele musakka size de antrikot hazırladık efendim” diyen İBB çalışanları, başkanlık katının çay ocağı görevlisi. Burada kendilerine ne denilirse yapan, işinde gücünde ekmeğinde olan emekçileri antrikot düzmecesine alet etmişler resmen.

İBB’de “Antrikot tiyatrosunu” deşifre eden başka bir bilgi daha. Ahırkapı’da meşhur Balıkçı Sabahattin’in oğlu Sertan Korkmaz instagram‘dan Ekrem İmamoğlu’nun gündüz vakti mekanlarına geldiğini paylaştı. Az önce sayfasına girip caps aldım, 2 dk sonra profilini kilitledi. İlginç!

Yorumlar (1)

  • - EKONOMİST

    17-25 aralıkta milletin a,,, koyan müteahhitlerden rüşvet alan Akp li bakanlar ile operasyona giden FETÖ cü polisler pişti olmuştu bu rezilliğin üstünü tıpkı böyle bir algı ile üstünü örtmüşlerdi dönemin yüzsüzleri ; aynı yapılanma büyük şehir belediyesin de de hüküm sürüyormuş üst yöneticilere biftek, asıl işi yapan garibana musakka yahu maaş farklarınız da öyle değil mi kimi kandırıyorsunuz millet uyandı artık büyük şehirleri garibanlar yönetecek öyle yetimin hakkını torbalara koyup ihtiyacı olmayanlara sağa sola dağıtmayacak çatlayın da patlayın .!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER