Spor
  • 28.6.2020 09:51

Emre Belözoğlu Gökhan Töre'yi bile bile oyundan attırdı

Emre Belözoğlu'nun gözyaşları!
Sarı-Lacivertliler, 65'te 10 kişi kalan rakibi karşısında 2-1 geriye düşse de 90 ve 90+5'te gelen gollerle Avrupa Kupaları yolunda önemli bir 3 puanın sahibi oldu.

GÖKHAN TÖRE'Yİ ATTIRDI
Emre Belözoğlu ile girdiği ikili mücadele sonrasında Gökhan Göre kırmızı kart görünce konuk takım 10 kişi kaldı.
GÖKHAN TÖREYİ ATTIRDI
Maç sonunda gözyaşına boğulan Emre'nin gözyaşyarı timsah gözyaşları.. Maç icerisinde Gökhan ile bir hava topuna çıkan Emre, başına çok sert bir darbe almış gibi büyük bir acı içinde yere düştü. Yerde kıvranırken Hakem Gökhan'ı ikinci sarıdan oyundan attı.
Oyundan atılan Gökhan büyük şok yaşarken Emne hala yerde kıvranıyordu.
Pozisyonun ağır çekiminde Gökhan'ın değil Emre'ye vurmak, dokunmadığı bile ispatlardı. Rakibi dokunmadığı halde sanki bıçaklanmış gibi yerde kıvranan Emre, bir futbol arsızı ve ahlaksızı olarak meslektaşınını oyundan attırmak için böyle bir kirli tezgah kurmuştu.

Gökhan son çare Emre'ye, "Emre abi hakeme dokunmadığımı söyle, haftaya önemli bir maçımız var" dedi ama Emre oralı olmadı.MAÇ BİTTİKTEN SONRA İTİRAF ETTİ

Fenerbahçe ile Yeni Malatyaspor arasında oynanan maçta konuk ekipten Gökhan Töre kırmızı kartla oyun dışında kalmıştı. Sarı kartı bulunan Gökhan Töre, hava topu mücadelesinde Emre Belözoğlu ile girdiği mücadele sonucu ikinci kez sarı kart görmüştü. Maç sonunda bir televizyon kanalına konuşan Yeni Malatyaspor başkanı Adil Gevrek'e, Emre Belözoğlu'nun, "Gökhan Töre bana dirsek atmadı" sözleri soruldu. Adil Gevrek ise "keşke maçta bunu söyleseydi" ifadelerini kullandı.Emre Belözoğlu, pozisyonda Gökhan Töre'yi görmediğini ve kendisine bir dirsek temasını olmadığını iletirken

 

İLGİLİ HABERLER