Gündem
  • 4.12.2018 22:03

Erdoğan : Bahçeli ile mutlaka biraraya gelmemiz lazım

"Bahçeli ile muhakkak biraraya gelmemiz gerekiyor"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güney Amerika ziyareti dönüşü açıklama yaptı. İttifak görüşmelerine ilişkin konuşan Erdoğan, "Teknik çalışma ne durumda bunu dinleyeceğiz. Bundan sonra Bahçeli ile bir araya gelmemiz vazgeçilmezdir. Bir araya gelmemiz gerekir" dedi.

"BAHÇELİ İLE BİR ARAYA GELMEMİZ GEREKİR"

MHP Genel Başkanı Bahçeli ile ittifak görüşmelerine ilişkin konuşan Erdoğan, "MHP bir ismini belirledi, ben de bir isim belirledim. İki arkadaşımız teknik detayları çalışıyorlar. Teknik çalışma ne durumda bunu dinleyeceğiz. Bundan sonra Bahçeli ile bir araya gelmemiz vazgeçilmezdir. Bir araya gelmemiz gerekir. Bazıları rahat durmaz, onlara bu fırsatı vermemek için Cumhur İttifakı'nı diri tutmamız gerekiyor" dedi.

"İSTANBUL'LA İLGİLİ SABIRLI OLACAĞIZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul adayıyla ilgili soruyu şu şekilde yanıtladı: "Aday tespitleri konusnuda hassasiyetimizi koruyoruz. Bununla ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Ankara'da bütçe görüşmeleri var. Süreci 10'u ile 22'si arasında Meclis Başkanı yürütecektir. İstanbul'la ilgili sabırlı olacağız. Adımımızı atıp kararımızı vereceğiz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışma bittiği anda ikinci 100 günlük programın kamuoyuyla paylaşılacağını belirtti.

Yorumlar (1)

  • - MANDA

    Birileri cahil Almanya müttefikimizdir ondan icazet almamız doğru bir yaklaşımdır bu mandacılık değildir yol arkadaşlığıdır, asıl yedi düvelden icazet değil talimat alanlar 1. dünya savaşındaki düşmanımız Fransa'nın meçhul askerlerine fatiha okuyanlar mandacılardır bunlarla yol arkadaşlığı ittifak yapanlarda katmerlisidir ey Bahçeli,' titrede kendine gel diyeceğim ama sende mi Türk değilsin yada milliyetçiliği ayaklar altına alanlar gibi milliyetini saklayıp elhamdülillah müslümanım diyenlerden misin sende mi keşke yedi düvel kazansaydı diyorsun.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER