Gündem
  • 10.2.2019 09:00

Erdoğan'dan Alparslan Türkeş üniversitesi müjdesi

Erdoğan'dan sürpriz karar: Alparslan Türkeş Üniversitesi

Bahçeli "Sayın Cumhurbaşkanı şahsımı telefonla arayarak Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak değiştirmeyi düşündüklerini ifade etmiştir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin kuruluşunun 50. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen kutlama programında konuştu.

ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİVERSİTESİ OLARAK DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNDÜKLERİNİ İFADE ETMİŞTİR”

Bahçeli "Sayın Cumhurbaşkanı şahsımı telefonla arayarak Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin ismini Alparslan Türkeş Üniversitesi olarak değiştirmeyi düşündüklerini ifade etmiştir. Partimizin 50. kuruluş yıl dönümünü kutladığımız bu günde, böylesi heyecan verici bir düşünce, MHP mensuplarını ve dava arkadaşlarımızı ziyadesiyle memnun etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanı'nın böyle bir düşünce ve tasarrufu 50. kuruluş yıl dönümümüz için müstesna ve muazzez bir armağan olmuştur" dedi.

"SÖZDE AYDINLAR SÖZDE SİYASET MÜHENDİSLERİ"

MHP Lideri Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan satır başları şöyle:

“Bugün mesterih bir vicdanla yaşıyoruz. MHP'nin 50'nci yıldönümü kutluyoruz, hayırlı olsun...

 

Yorumlar (1)

  • - 15 temmuz

    Bir tarafta 15 temmuzda darbeye teşebbüs eden güruhlara lanet okuyacaksın, daha önce aynı haltı yiyen Alpaslan TÜRKEŞ'e sahip çıkacaksın demek ki bunların FETÖ diye dertleri yokmuş; sırf ortaklarına ihanet ettikleri için onları tu-ka-ka ilan etmişler tıpkı kol kola birlikte yürüdüğü PKK yı seni başkan yaptırmayacağız çıkışından sonra düşman ilan ettikleri gibi.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER