Ekonomi
  • 10.2.2019 16:59

Erdoğan'dan halcilere çok sert uyarı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sandık görevlileriyle İstanbul'da bir araya geldi. Sandıklarda en ufak bir sızmaya, kaçağa izin vermeyeceklerini vurgulayan Erdoğan, AK Parti teşkilatlarından seçimlere kadar gayretle çalışmalarını istedi. Erdoğan ayrıca, halde denetim yapan müfettişlerin dövülmeye çalışıldığını anlatarak, "Neden? Çünkü kovana çomak soktuk. Halde terör estirenlerin işini en kısa sürede bitiririz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Sandık Başkanları Buluşması'nda açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

31 Mart seçimlerine kadar kapı kapı dolaşacağız.

Yarından sonra 250 gramlık çay poşetleri dağıtacaksınız. Millet keyifle çayını yudumlasın. Bunlarla evlere gireceğiz.

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Yolumuza böyle devam edeceğiz.

Tanzim satışlar yarından itibaren başlıyor

Ne diyorlar domates patates patlıcan. Bir çete de böyle türedi. Siz böyle mi yapıyorsunuz. Peki... Biz de tanzim satışlara ilklere giriyoruz.

Yarından itibaren bunlar kuruluyor. Bizler maliyetine bunu vatandaşımıza satacağız.

İşlerini bitiririz

Hale denetime giden müfettişlerimizi dövmeye kalktılar. Neden? Kovana çomak sokulduğu için. Kendisini devletten güçlü gören varsa şunu bilsinler devlet nasıl teröristlerin işini bitirdiyse halde terör estirenlerin işini de biz en kısa sürede bitiririz.

Yorumlar (1)

  • - RECEP İNÖNÜ

    Ülkede tarımı bitirdiği için artan meyve sebzeye çözüm; tek adam Recep İNÖNÜ karne ile sebze satışına başladı maliyetinde vergi yok, nakliye yok , işçi gideri yok demek ki pazarcılar hayırlı bir iş yapıyormuş domatesin masrafsız fiyatı bu kadarmış pazarcı ağaç kökü yemeyecek ya tabi ki nakliyesini vergisini kendi işçiliğini üstüne koyacak o zaman pazarcı tanzim satışçı dan daha ucuza satıyor akşam fiyat dahada düşüyor ama onlarınkinde sabah akşam aynı bu pazara gidenleri bozar ekonomik değil vergide geri dönmüyor bu açlık demektir sefalet demektir vergi toplamayan devlet yıkılır tank fabrikasını bile işletemez yabancı devletlerin ordusuna peşkeş çekmek zorunda kalır beka yönünden çok tehlikeli.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER