Gündem
  • 21.1.2020 09:36

Erdoğan’ın uçağında garip harketler

Erdoğan’ın uçağında kendini gizleme çabası! Ahmet Hakan neyin peşinde?

Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağında kendisini gizleme çabasına girmesi dikkat çekti.

2016 yılında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağına binmeyeceğini üstüne basa basa söyleyen o dönem Hürriyet yazarı olan şimdi ise gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın, Berlin dönüşü Erdoğan'ın uçağında en arkaya geçerek yüzünü gizlemesi dikkat çekti.

Dört yıl önce, "Tayyip Erdoğan’ın ya da Ahmet Davutoğlu’nun uçağına asla ve kat'â binmeyeceğim" diye yazan Hakan, 2019 yılında, Erdoğan'ın Bosna Hersek ziyaretinde Cumhurbaşkanlığı uçağında yerini almıştı.

Yüzünü göstermek istemedi

Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirilen Libya Zirvesi dönüşünde, Cumhurbaşkanlığı uçağındaki gazeteciler 'dönüş' pozu verirken Ahmet Hakan'ın en arkaya geçmesi ve fotoğraf karesinde yüzünün görünmesinden sakındı.

Anadolu Ajansı'nın paylaştığı fotoğraflarda Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın yüzünün belli olduğu tek fotoğraf karesi var.

İşte Anadolu Ajansı'nın servis ettiği fotoğraflar:

,

KAYNAK : YENİ AKİT

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Gül de RTe den öğüt alıp Demirtaşı c başkanlığının uçağına bindirmişti o zaman AKP, PKK, HDP kardeşti bugün Ey chp sen niye teröristlerin anasının katılmıyorsun diyen şarlatanlar o zamanlarda Habur'da barış tür-küleri söylüyordu.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER